Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language „Masīvo pamatu veidi, to aprēķinu paņēmieni” („Biķernieku ielas rekonstrukcija no Struktoru ielas līdz Ķeguma ielai Rīgā”)
Title in English „Types of Solid Foundations, Their Calculation Methods” („Reconstruction of Bikernieku Street Section from Struktoru Street to Keguma Street in Riga”)
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor Lekt. A.Paeglītis
Reviewer M.sc.ing. A.Krastiņš
Abstract Bakalaura darbā (ar inženierprojektu) ir pētīta tēma Masīvo pamatu veidi, to aprēķinu paņēmieni. Bakalaura darbs sastāv no divām galvenajām nodaļām. Pirmajā ir aplūkoti galvenie masīvo pamatu veidi un pielietojums. Otrajā nodaļā veikts praktisks aprēķins masīvajiem pamatiem, izmantojot trīs aprēķinu paņēmienus, kas doti LBN 207-1, EN 1997:1-2004 un SNiP. Rezultātā ir noskaidrotas galvenās aprēķinu paņēmienu atšķirības un to iemesli. Inženierprojekta daļā izstrādāts tehniskais projekts Biķernieku ielas posma rekonstrukcijai Rīgā. Tas sastāv no paskaidrojuma daļas, kurā iekļauti arī aprēķini, un grafiskās daļas. Kopējais darba apjoms: teksta daļa - 138 lappuses, kurās ir 52 attēli, t.sk.8 fotoattēli, 24 tabulas. Grafiskajā daļā iekļauti 11 rasējumi uz 37 A3 formāta lapām. Darba izstrādei izmantoti 27 literatūras avoti.
Keywords Masīvie pamati
Keywords in English Solid Foundation
Language lv
Year 2013
Date and time of uploading 27.05.2013 14:02:42