Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transporta sistēmu inženierija
Nosaukums Transporta līdzekļu iekšdedzes dzinēju cilindru bloka galvas modernizācija ar mērķi uzlabot darbības efektivitāti.
Nosaukums angļu valodā Modernization of Vehicle Internal Combustion Engine Cylinder Head with the Aim to Improve its Operational Efficiency
Struktūrvienība 25100 Aeronautikas institūts
Darba vadītājs lektors Vladislavs Ņesterovskis
Recenzents asistents Igors Kurjanovičs
Anotācija Darbā "Transporta līdzekļu iekšdedzes dzinēju cilindru bloka galvas modernizācija ar mērķi uzlabot darbības efektivitāti" ir izskatītas dažādas dzinēju ražotāju nepilnības, kas saistās ar dzinēju cilindru galvām. Cilindru galvas modernizācijas aprakstošais saturs ir tendēts uz standarta cilindru galvu modifikāciju priekš sporta automobiļu dzinējiem (nevis sacīkšu automobiļiem). Tiek veidoti risinājumi dažādām problēmām ar iegūstamu rezultātu. Darbā ir izpētīts kā uzlabot gāzu plūsmu kanālos, ap vārstiem un degkamerās, kādu labumu dod kompresijas pakāpes celšana un siltuma atdeves novēršana. Modifikāciju eksperimentālo rezultātu ieguvumi ir attēloti grafikos. Ir veikti ieplūdes un izplūdes kanālu palielināšanas aprēķini un kompresijas pakāpes palielināšanas aprēķini BMW 328 dzinējam. Bakalaura darbs sastāv no 70 lappušu kopapjoma, 47 attēliem, 6 tabulām, 15 formulām un 22 izmantotās literatūras avotiem.
Atslēgas vārdi Transporta līdzekļu iekšdedzes dzinēju cilindru bloka galvas modernizācija
Atslēgas vārdi angļu valodā Modernization of Vehicle Internal Combustion Engine Cylinder Head
Valoda lv
Gads 2013
Darba augšupielādes datums un laiks 27.05.2013 10:57:28