Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transport Systems Engineering
Title in original language Transporta līdzekļu iekšdedzes dzinēju cilindru bloka galvas modernizācija ar mērķi uzlabot darbības efektivitāti.
Title in English Modernization of Vehicle Internal Combustion Engine Cylinder Head with the Aim to Improve its Operational Efficiency
Department
Scientific advisor lektors Vladislavs Ņesterovskis
Reviewer asistents Igors Kurjanovičs
Abstract Darbā "Transporta līdzekļu iekšdedzes dzinēju cilindru bloka galvas modernizācija ar mērķi uzlabot darbības efektivitāti" ir izskatītas dažādas dzinēju ražotāju nepilnības, kas saistās ar dzinēju cilindru galvām. Cilindru galvas modernizācijas aprakstošais saturs ir tendēts uz standarta cilindru galvu modifikāciju priekš sporta automobiļu dzinējiem (nevis sacīkšu automobiļiem). Tiek veidoti risinājumi dažādām problēmām ar iegūstamu rezultātu. Darbā ir izpētīts kā uzlabot gāzu plūsmu kanālos, ap vārstiem un degkamerās, kādu labumu dod kompresijas pakāpes celšana un siltuma atdeves novēršana. Modifikāciju eksperimentālo rezultātu ieguvumi ir attēloti grafikos. Ir veikti ieplūdes un izplūdes kanālu palielināšanas aprēķini un kompresijas pakāpes palielināšanas aprēķini BMW 328 dzinējam. Bakalaura darbs sastāv no 70 lappušu kopapjoma, 47 attēliem, 6 tabulām, 15 formulām un 22 izmantotās literatūras avotiem.
Keywords Transporta līdzekļu iekšdedzes dzinēju cilindru bloka galvas modernizācija
Keywords in English Modernization of Vehicle Internal Combustion Engine Cylinder Head
Language lv
Year 2013
Date and time of uploading 27.05.2013 10:57:28