Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Uzņēmējdarbības loģistika
Nosaukums „Starptautisko salikto kravu pārvadājumi ar Skandināviju, to optimizācija un attīstības perspektīvas”
Nosaukums angļu valodā “Transportation of International Consolidated Cargo to/from Scandinavia, its Optimization and Development Prospects”
Struktūrvienība 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Darba vadītājs Asoc.prof. D.Solovjovs
Recenzents
Anotācija Diplomprojekta darba autors: Kārlis Šķiliņš. Diplomprojekta nosaukums: Starptautisko salikto kravu pārvadājumi ar Skandināviju, to optimizācija un attīstības perspektīvas. Darba zinātniskais vadītājs: Asoc. prof., Dr.oec. Dmitrijs Solovjovs. Diplomprojekta mērķis ir izpētīt iespēju optimizēt starptautiskus salikto kravu pārvadājumus ar Skandināviju un noteikt to attīstības perspektīvas. Mērķa sasniegšanai tika novērtēti kravu izvietošanas varianti uz paletēm un kravu iepakošanas veidi drošai kravu transportēšanai, aplūkoti iespējamo prāmju līniju nodrošinātie pārvadājumi starp Baltijas valstīm un Skandināviju. Tika novērtētas transportēšanas biļešu cenas, kā arī prāmju pienākšanas un atiešanas laiki precīzu kravu pārvadājumu nodrošināšanai. Tika aplūkoti un analizēti uzņēmuma izmantotie sadarbības partneri Skandināvijā un to nodrošināto pakalpojumu klāstu, kvalitāti, lietderīgumu un cenas. Uzlabošanas variantu izstrādei tika novērtēti un analizēti aplūkotā pētījuma objekta kravu pārvadājumu maršruti un kravu konsolidācijas iespējas noteiktā kraušanās punktā Zviedrijā. Analizējot diplomprojektā iegūtos rezultātus, tiek veikti secinājumi un sniegti priekšlikumi par maršrutu uzlabošanas iespējām kravu pārvadājumos. Diplomprojektā nepieciešamā informācija darba izstrādei tika iegūta no uzņēmuma publicētajiem un nepublicētajiem materiāliem, speciālās ekonomiskās literatūras, mācību literatūras, vispārējās loģistikas literatūras un interneta resursiem. Diplomprojekta darbs ir izklāstīts uz 68 lapām, tajā ir iekļauti 28 attēli, 13 tabulas un viena speciālā formula, darba izstrādei izmantotas 28 bibliogrāfiskā saraksta vienības.
Atslēgas vārdi Saliktās kravas, kravu konsolidācija, maršrutu optimizācija, transportēšanas izmaksas
Atslēgas vārdi angļu valodā Groupage cargo, freight consolidation, freight traffic routes optimization, transportation costs
Valoda lv
Gads 2013
Darba augšupielādes datums un laiks 21.05.2013 21:10:39