Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Business Logistic
Title in original language „Starptautisko salikto kravu pārvadājumi ar Skandināviju, to optimizācija un attīstības perspektīvas”
Title in English “Transportation of International Consolidated Cargo to/from Scandinavia, its Optimization and Development Prospects”
Department 22000 Faculty of Engineering Economics and Management
Scientific advisor Asoc.prof. D.Solovjovs
Reviewer
Abstract Diplomprojekta darba autors: Kārlis Šķiliņš. Diplomprojekta nosaukums: Starptautisko salikto kravu pārvadājumi ar Skandināviju, to optimizācija un attīstības perspektīvas. Darba zinātniskais vadītājs: Asoc. prof., Dr.oec. Dmitrijs Solovjovs. Diplomprojekta mērķis ir izpētīt iespēju optimizēt starptautiskus salikto kravu pārvadājumus ar Skandināviju un noteikt to attīstības perspektīvas. Mērķa sasniegšanai tika novērtēti kravu izvietošanas varianti uz paletēm un kravu iepakošanas veidi drošai kravu transportēšanai, aplūkoti iespējamo prāmju līniju nodrošinātie pārvadājumi starp Baltijas valstīm un Skandināviju. Tika novērtētas transportēšanas biļešu cenas, kā arī prāmju pienākšanas un atiešanas laiki precīzu kravu pārvadājumu nodrošināšanai. Tika aplūkoti un analizēti uzņēmuma izmantotie sadarbības partneri Skandināvijā un to nodrošināto pakalpojumu klāstu, kvalitāti, lietderīgumu un cenas. Uzlabošanas variantu izstrādei tika novērtēti un analizēti aplūkotā pētījuma objekta kravu pārvadājumu maršruti un kravu konsolidācijas iespējas noteiktā kraušanās punktā Zviedrijā. Analizējot diplomprojektā iegūtos rezultātus, tiek veikti secinājumi un sniegti priekšlikumi par maršrutu uzlabošanas iespējām kravu pārvadājumos. Diplomprojektā nepieciešamā informācija darba izstrādei tika iegūta no uzņēmuma publicētajiem un nepublicētajiem materiāliem, speciālās ekonomiskās literatūras, mācību literatūras, vispārējās loģistikas literatūras un interneta resursiem. Diplomprojekta darbs ir izklāstīts uz 68 lapām, tajā ir iekļauti 28 attēli, 13 tabulas un viena speciālā formula, darba izstrādei izmantotas 28 bibliogrāfiskā saraksta vienības.
Keywords Saliktās kravas, kravu konsolidācija, maršrutu optimizācija, transportēšanas izmaksas
Keywords in English Groupage cargo, freight consolidation, freight traffic routes optimization, transportation costs
Language lv
Year 2013
Date and time of uploading 21.05.2013 21:10:39