Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums „Asfaltbetona seguma defekti, to novēršanas metodes un ietekme uz satiksmes drošību” („Raiņa ielas posma Smiltenē rekonstrukcija”)
Nosaukums angļu valodā „Defects of Asphalt Concrete Surfacing,TheirPrevention Methods and Impact on Traffic Safety” („Reconstruction of Raiņa Street Section in Smiltene”)
Struktūrvienība 24100 Transportbūvju institūts
Darba vadītājs Lekt. V.Haritonovs
Recenzents
Anotācija Rīgas Tehniskās Universitātes Būvniecības fakultātes, piektā kursa studenta Māra Šmita bakalaura darba ar inženierprojektu tēma „Asfaltbetona seguma defekti, to novēršanas metodes un ietekme uz satiksmes drošību” (Raiņa ielas posma Smiltenē rekonstrukcija). Bakalaura darba mērķis ir izpētīt asfaltbetona seguma galvenos defektus, piemeklēt metodes defektu novēršanai un apskatīt, cik svarīga ir asfaltbetona seguma defektu ietekme uz satiksmes drošību. Darbā ir aplūkota informācija par asfaltbetona seguma defektiem, kas sastopami uz Latvijas ceļiem. Apskatītas metodes defektu noteikšanai un klasificēšanai pēc bojājuma pakāpes un piemeklētas metodes defektu novēršanai. Aplūkota informācija kā un cik ļoti asfaltbetona seguma defekti ietekmē satiksmes drošību. Veikts datu apkopojums, lai apzinātu kopējo asfaltbetona seguma stāvokli uz Latvijas Valsts ceļiem. Bakalaura darba noslēgumā veikts pētījums – autoceļa posma apsekošana, kas atspoguļo tēmas problēmu. Inženierprojekta daļa sastāv no aprakstošās daļas un rasējumiem. Inženierprojektā piedāvāti risinājumi Raiņa ielas posma rekonstrukcijai Smiltenes pilsētā. Projekta ietvaros paredzēts veikt posma rekonstrukciju 920m garumā, pārveidot pieslēgumu Rīgas ielai, sakārtot ūdens atvades sistēmu, izbūvēt gājēju ietvi, autobusu pieturas, informācijas laukumu, kā arī tos labiekārtot un nodrošināt ielai vienmērīgu apgaismojumu. Rekonstrukcijas projektā piedāvātie risinājumi paredz uzlabot satiksmes drošības un kvalitātes līmeni gan autovadītājiem, gan gājējiem. Iela kļūs vizuāli estētiskāka, pievilcīgāka un sakārtota. Darba apjoms ir 150 lapas, 62 attēli, 32 tabulas, 22 rasējumi un 33 nosaukumu literatūras avoti.
Atslēgas vārdi Asfaltbetona defekti
Atslēgas vārdi angļu valodā Defects of Asphalt
Valoda lv
Gads 2013
Darba augšupielādes datums un laiks 27.05.2013 18:56:57