Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums "Valsts un pašvaldības ceļa iepirkumu prakses analīze un novērtējums"; inženierprojekts "Autoceļa A-B Ciemupē, posmā no 3km līdz 8km, rekonstrukcijas projekts"
Nosaukums angļu valodā "State and the Municipality Road Procurement in Practice, Analysis and Evaluation"; Engineering Design Project "Reconstruction Project of Road Ciemupe A-B, Section from 3km to 8km"
Struktūrvienība 24100 Transportbūvju institūts
Darba vadītājs Prof. J.Naudžuns
Recenzents Prof.A.Zariņš
Anotācija Anotācija Darba mērķis ir izpētīt galvenās problēmas Valsts un Pašvaldību ceļu izbūves iepirkumos un noskaidrot kā procesu uzlabot vadoties pēc iegūtās darba pieredzes strādājot šajā nozarē. Par pamatu ņemot piemērus no reāliem iepirkumiem pašvaldībās un Latvijas Valsts ceļos. Darba pirmajā daļā tiek apskatīta Iepirkuma biroja darbība un kompetence, iepirkumu defenīcijas un procedūras. Otrajā daļā iepirkuma mērķi, principi un galveno problēmu uzskaitīšana un to risināšana. Inženierprojektā tiek izstrādāts ceļa „Autoceļa A-B Ciemupē, posmā no 3 km līdz 8 km rekonstrukcijas projekts”. Darba mērķis nodrošināt perspektīvajai satiksmes intensitātei un sastāvam atbilstošu segas nestspēju, satiksmes drošību, autobraucēju komfortu un optimizētu minētā ceļa uzturēšanu ziemā. Darbs sastāv no 105 lapaspusēm, 5 attēliem, 14 tabulām, 11 rasējumiem.
Atslēgas vārdi "Valsts un pašvaldību ceļa iepirkaumu prakses analīze un novērtējums".
Atslēgas vārdi angļu valodā "State and the Municipality Road Procurement in Practice, Analysis and Evaluation".
Valoda lv
Gads 2013
Darba augšupielādes datums un laiks 21.01.2013 11:46:53