Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language "Valsts un pašvaldības ceļa iepirkumu prakses analīze un novērtējums"; inženierprojekts "Autoceļa A-B Ciemupē, posmā no 3km līdz 8km, rekonstrukcijas projekts"
Title in English "State and the Municipality Road Procurement in Practice, Analysis and Evaluation"; Engineering Design Project "Reconstruction Project of Road Ciemupe A-B, Section from 3km to 8km"
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor Prof. J.Naudžuns
Reviewer Prof.A.Zariņš
Abstract Anotācija Darba mērķis ir izpētīt galvenās problēmas Valsts un Pašvaldību ceļu izbūves iepirkumos un noskaidrot kā procesu uzlabot vadoties pēc iegūtās darba pieredzes strādājot šajā nozarē. Par pamatu ņemot piemērus no reāliem iepirkumiem pašvaldībās un Latvijas Valsts ceļos. Darba pirmajā daļā tiek apskatīta Iepirkuma biroja darbība un kompetence, iepirkumu defenīcijas un procedūras. Otrajā daļā iepirkuma mērķi, principi un galveno problēmu uzskaitīšana un to risināšana. Inženierprojektā tiek izstrādāts ceļa „Autoceļa A-B Ciemupē, posmā no 3 km līdz 8 km rekonstrukcijas projekts”. Darba mērķis nodrošināt perspektīvajai satiksmes intensitātei un sastāvam atbilstošu segas nestspēju, satiksmes drošību, autobraucēju komfortu un optimizētu minētā ceļa uzturēšanu ziemā. Darbs sastāv no 105 lapaspusēm, 5 attēliem, 14 tabulām, 11 rasējumiem.
Keywords "Valsts un pašvaldību ceļa iepirkaumu prakses analīze un novērtējums".
Keywords in English "State and the Municipality Road Procurement in Practice, Analysis and Evaluation".
Language lv
Year 2013
Date and time of uploading 21.01.2013 11:46:53