Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums Jaunākās tendences ceļa zīmju ražošanā un pielietošanā Latvijā; inženierprojekts Rūpniecības ielas rekonstrukcija Jelgavā
Nosaukums angļu valodā "Latest Trends in theProduction and Use of Road Signs in Latvia"; Engineering Design Project "Reconstruction of Rūpniecības Street in Jelgava"
Struktūrvienība 24100 Transportbūvju institūts
Darba vadītājs lekt. B.Jeļisejevs
Recenzents Z.Lazda
Anotācija Bakalaura darbs izstrādāts RTU Būvniecības fakultātē, Transportbūvju institūtā par tēmu: Jaunākās tendences ceļa zīmju ražošanā un pielietošanā Latvijā. Darba saturā ir apskatīts ceļa zīmju pielietojums un klasifikācija mūsdienu ceļu satiksmē, kā arī dots ceļa zīmju ražošanā izmantoto materiālu un ražošanas noteikumu raksturojums. Bakalaura darbā ir veikts ieskats ceļa zīmju projektēšanas un ražošanas procesā, bet uzsvars darbā ir likts uz ceļa zīmju ražošanas iespējām un tehnoloģijām, lai iegūtu kvalitatīvu, ilgi kalpojošu un normatīvajām prasībām atbilstošu ceļa zīmi. Ražojot ceļa zīmes jābūt precīzam visos ražošanas etapos, lai nodrošinātu produkta kvalitāti, atstarotājspēju un gala rezultātā satiksmes drošību. Inženierprojekta tēma ir Rupniecības ielas rekonstrukcija Jelgavā. Būvprojekts izstrādāts atbilstoši Latvijas Valsts standartiem un normatīvajiem aktiem. Projekta mērķis ir nodrošināt satiksmes drošību līmeni, samazināt uzturēšanas darbus un izbūvēt piemerotu infrastruktūru visiem perspektīviem satiksmes dalibniekiem. Bakalaura darbs ar inženierprojektu sastāv no 114 lpp, 63 attēliem, 17 tabulā, 18 rasējumiem un 22 informācijas avotiem.
Atslēgas vārdi Ceļa zīmes, Ceļa zīmju ražošana
Atslēgas vārdi angļu valodā Traffic signs, Traffic sign production
Valoda lv
Gads 2013
Darba augšupielādes datums un laiks 19.01.2013 18:52:36