Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language Jaunākās tendences ceļa zīmju ražošanā un pielietošanā Latvijā; inženierprojekts Rūpniecības ielas rekonstrukcija Jelgavā
Title in English "Latest Trends in theProduction and Use of Road Signs in Latvia"; Engineering Design Project "Reconstruction of Rūpniecības Street in Jelgava"
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor lekt. B.Jeļisejevs
Reviewer Z.Lazda
Abstract Bakalaura darbs izstrādāts RTU Būvniecības fakultātē, Transportbūvju institūtā par tēmu: Jaunākās tendences ceļa zīmju ražošanā un pielietošanā Latvijā. Darba saturā ir apskatīts ceļa zīmju pielietojums un klasifikācija mūsdienu ceļu satiksmē, kā arī dots ceļa zīmju ražošanā izmantoto materiālu un ražošanas noteikumu raksturojums. Bakalaura darbā ir veikts ieskats ceļa zīmju projektēšanas un ražošanas procesā, bet uzsvars darbā ir likts uz ceļa zīmju ražošanas iespējām un tehnoloģijām, lai iegūtu kvalitatīvu, ilgi kalpojošu un normatīvajām prasībām atbilstošu ceļa zīmi. Ražojot ceļa zīmes jābūt precīzam visos ražošanas etapos, lai nodrošinātu produkta kvalitāti, atstarotājspēju un gala rezultātā satiksmes drošību. Inženierprojekta tēma ir Rupniecības ielas rekonstrukcija Jelgavā. Būvprojekts izstrādāts atbilstoši Latvijas Valsts standartiem un normatīvajiem aktiem. Projekta mērķis ir nodrošināt satiksmes drošību līmeni, samazināt uzturēšanas darbus un izbūvēt piemerotu infrastruktūru visiem perspektīviem satiksmes dalibniekiem. Bakalaura darbs ar inženierprojektu sastāv no 114 lpp, 63 attēliem, 17 tabulā, 18 rasējumiem un 22 informācijas avotiem.
Keywords Ceļa zīmes, Ceļa zīmju ražošana
Keywords in English Traffic signs, Traffic sign production
Language lv
Year 2013
Date and time of uploading 19.01.2013 18:52:36