Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums "Satiksmes drošības un organizācijas analīze un iespējamie uzlabojumi Rūjienas pilsētā"; inženierprojekts "Brīvības ielas rekonstrukcija posmā no Īsās ielas līdz Virķēnu ielai Rūjienā"
Nosaukums angļu valodā "Analysis of Traffic Safety and Organization. Possible Improvements in the Town of Rūjiena"; Engineering Design Project "Reconstruction of a Section of Brīvības Street from Īsā Street to Virķēnu Street in Rūjiena"
Struktūrvienība 24100 Transportbūvju institūts
Darba vadītājs Prof. J.Smirnovs
Recenzents A.Šarpnickis
Anotācija Bakalaura darba tēma ir "Satiksmes drošības un organizācijas analīze un iespējamie uzlabojumi Rūjienas pilsētā". Šajā darbā veikta Rūjienas pilsētas esošās transporta infrastruktūras izpēte, ceļu satiksmes drošības un organizācijas analīze, identificējot problēmas, un izstrādāti iespējamie risinājumi, kas balstīti uz satiksmes drošības un organizācijas reglamentējošajiem normatīviem, situācijas uzlabošanai. Bakalaura darbs sastāv no: 40 lpp., 28 attēliem, 4 tabulām. Inženierprojektā "Brīvības ielas rekonstrukcija posmā no Īsās ielas līdz Virķēnu ielai, Rūjienā izstrādāts ielas rekonstrukcijas būvprojekts. Tā mērķis ir atrisināt virsūdens novadi, uzlabot ceļu satiksmes drošību un braukšanas kvalitāti šajā ielas posmā. Būvprojekta risinājums paredz slēgtā un vaļējā tipa lietus ūdens kanalizācijas izbūvi, esošā seguma nomaiņu gan ietvēm, gan brauktuvei un satiksmes organizācijas tehnisko līdzekļu uzstādīšanu atbilstoši Latvijas Valsts standarta prasībām. Projektēšanas darbi, tehniskie rasējumi un būvniecības daļas aprēķini veikti balstoties uz spēkā esošiem Latvijas Valsts standartiem un būvnormatīviem. Inženierprojekts sastāv no: 74 lpp., 7 attēliem, 13 tabulām, 12 rasējumiem.
Atslēgas vārdi "Satiksmes drošības un organizācijas analīze un iespējamie uzlabojumi Rūjienas pilsētā""; inženierpr
Atslēgas vārdi angļu valodā ""Analysis of Traffic Safety and Organization. Possible Improvements in the Town of Rūjiena""; Engin
Valoda lv
Gads 2013
Darba augšupielādes datums un laiks 17.01.2013 08:54:34