Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language "Satiksmes drošības un organizācijas analīze un iespējamie uzlabojumi Rūjienas pilsētā"; inženierprojekts "Brīvības ielas rekonstrukcija posmā no Īsās ielas līdz Virķēnu ielai Rūjienā"
Title in English "Analysis of Traffic Safety and Organization. Possible Improvements in the Town of Rūjiena"; Engineering Design Project "Reconstruction of a Section of Brīvības Street from Īsā Street to Virķēnu Street in Rūjiena"
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor Prof. J.Smirnovs
Reviewer A.Šarpnickis
Abstract Bakalaura darba tēma ir "Satiksmes drošības un organizācijas analīze un iespējamie uzlabojumi Rūjienas pilsētā". Šajā darbā veikta Rūjienas pilsētas esošās transporta infrastruktūras izpēte, ceļu satiksmes drošības un organizācijas analīze, identificējot problēmas, un izstrādāti iespējamie risinājumi, kas balstīti uz satiksmes drošības un organizācijas reglamentējošajiem normatīviem, situācijas uzlabošanai. Bakalaura darbs sastāv no: 40 lpp., 28 attēliem, 4 tabulām. Inženierprojektā "Brīvības ielas rekonstrukcija posmā no Īsās ielas līdz Virķēnu ielai, Rūjienā izstrādāts ielas rekonstrukcijas būvprojekts. Tā mērķis ir atrisināt virsūdens novadi, uzlabot ceļu satiksmes drošību un braukšanas kvalitāti šajā ielas posmā. Būvprojekta risinājums paredz slēgtā un vaļējā tipa lietus ūdens kanalizācijas izbūvi, esošā seguma nomaiņu gan ietvēm, gan brauktuvei un satiksmes organizācijas tehnisko līdzekļu uzstādīšanu atbilstoši Latvijas Valsts standarta prasībām. Projektēšanas darbi, tehniskie rasējumi un būvniecības daļas aprēķini veikti balstoties uz spēkā esošiem Latvijas Valsts standartiem un būvnormatīviem. Inženierprojekts sastāv no: 74 lpp., 7 attēliem, 13 tabulām, 12 rasējumiem.
Keywords "Satiksmes drošības un organizācijas analīze un iespējamie uzlabojumi Rūjienas pilsētā""; inženierpr
Keywords in English ""Analysis of Traffic Safety and Organization. Possible Improvements in the Town of Rūjiena""; Engin
Language lv
Year 2013
Date and time of uploading 17.01.2013 08:54:34