Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums „Vides apstākļu ietekme uz ceļa klātni, kas atjaunota, izmantojot reciklēšanas tehnoloģiju” („Autoceļa A10 Rīga-Ventspils rekonstrukcija posmā no 32.500km – 36.500km”)
Nosaukums angļu valodā „Influence of Environmental Conditions on the Roadway Renewed by Using the Technology of Recycling” („Reconstruction of Motorway A10 Rīga-Ventspils from km 32.500 – km 36.500”)
Struktūrvienība 24100 Transportbūvju institūts
Darba vadītājs Lekt. A.Paeglītis
Recenzents M.Sc.ing. I.Veļikanova
Anotācija ANOTĀCIJA Bakalaura darba (ar inženierprojektu) nosaukums ir Vides apstākļu ietekme uz ceļa klātni, kas atjaunota izmantojot reciklēšanas tehnoloģiju (Autoceļa A10 Rīga Ventspils rekonstrukcija posmā no 32.500 km 36.500 km). Darba mērķis ir radīt labāku izpratni par reciklēšanas metodi un tās ieguvumiem, vides apstākļu novērtēšanu, analīzi un ietekmi uz stabilizēto nesošo kārtu. Darbā tiek apskatītas dažādas autoceļu rekonstrukcijas iespējas un pielietojumi pie dažādām autoceļa deformācijas pakāpēm. Detalizētāk ir apskatīta aukstā reciklēšana un tās veidi. Liels akcents darbā ir likts uz individuālās izpētes rezultātiem un laikapstākļu novērojumu apkopošanu. Inženierprojekta sadaļā tiek izstrādāts autoceļa A10 rekonstrukcijas tehniskais projekts no 32.500 km līdz 36.500 km. Būvprojekta risinājumi paredz trases taisnošanu vietās, kur ceļa plāna izvietojums neatbilst Latvijas valsts ceļu standartiem. Rekonstrukcijas ietvaros tiek paredzēta jaunu segas konstruktīvo slāņu un asfaltbetona seguma izbūve esošās asfaltbetona segas vietā. Bakalaura darbs (ar inženierprojektu) sastāv no 149 lapaspusēm, kurās ietverti 39 attēli, 16 tabulas, 6 grafiki un 12 rasējumi. Darba rakstīšanai tika izmantoti 24 literatūras avoti.
Atslēgas vārdi reciklēšana, stabilizācija, laikapstākļi
Atslēgas vārdi angļu valodā recycling, stabilization, weather conditions
Valoda lv
Gads 2013
Darba augšupielādes datums un laiks 16.01.2013 16:15:49