Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language „Vides apstākļu ietekme uz ceļa klātni, kas atjaunota, izmantojot reciklēšanas tehnoloģiju” („Autoceļa A10 Rīga-Ventspils rekonstrukcija posmā no 32.500km – 36.500km”)
Title in English „Influence of Environmental Conditions on the Roadway Renewed by Using the Technology of Recycling” („Reconstruction of Motorway A10 Rīga-Ventspils from km 32.500 – km 36.500”)
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor Lekt. A.Paeglītis
Reviewer M.Sc.ing. I.Veļikanova
Abstract ANOTĀCIJA Bakalaura darba (ar inženierprojektu) nosaukums ir Vides apstākļu ietekme uz ceļa klātni, kas atjaunota izmantojot reciklēšanas tehnoloģiju (Autoceļa A10 Rīga Ventspils rekonstrukcija posmā no 32.500 km 36.500 km). Darba mērķis ir radīt labāku izpratni par reciklēšanas metodi un tās ieguvumiem, vides apstākļu novērtēšanu, analīzi un ietekmi uz stabilizēto nesošo kārtu. Darbā tiek apskatītas dažādas autoceļu rekonstrukcijas iespējas un pielietojumi pie dažādām autoceļa deformācijas pakāpēm. Detalizētāk ir apskatīta aukstā reciklēšana un tās veidi. Liels akcents darbā ir likts uz individuālās izpētes rezultātiem un laikapstākļu novērojumu apkopošanu. Inženierprojekta sadaļā tiek izstrādāts autoceļa A10 rekonstrukcijas tehniskais projekts no 32.500 km līdz 36.500 km. Būvprojekta risinājumi paredz trases taisnošanu vietās, kur ceļa plāna izvietojums neatbilst Latvijas valsts ceļu standartiem. Rekonstrukcijas ietvaros tiek paredzēta jaunu segas konstruktīvo slāņu un asfaltbetona seguma izbūve esošās asfaltbetona segas vietā. Bakalaura darbs (ar inženierprojektu) sastāv no 149 lapaspusēm, kurās ietverti 39 attēli, 16 tabulas, 6 grafiki un 12 rasējumi. Darba rakstīšanai tika izmantoti 24 literatūras avoti.
Keywords reciklēšana, stabilizācija, laikapstākļi
Keywords in English recycling, stabilization, weather conditions
Language lv
Year 2013
Date and time of uploading 16.01.2013 16:15:49