Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums „Redeļu atbalstsienu veidi, to pielietojuma priekšrocības un trūkumi” („Ata Kronvalda ielas no Purva ielas līdz Vilku ielai rekonstrukcija Cēsīs”)
Nosaukums angļu valodā „Lattice Retaining Wall Types, Their Application, Advantages and Disadvantages” („Reconstruction of Ata Kronvalda Street Section from Purva Street to Vilku Street in Cesis”)
Struktūrvienība 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte
Darba vadītājs Lekt. A.Paeglītis
Recenzents
Anotācija Bakalaura darbs ar inženierprojektu tika izstrādāts RTU Būvniecības fakultātē, Transpotrbūvju institūtā par tēmu: „Redeļu atbalstsienu veidi, to pielietojuma priekšrocības un trūkumi” un „Ata Kronvalda ielas no Purva ielas līdz Vilku ielai rekonstrukcija Cēsīs”. Bakalaura darbā ir apskatīti šobrīd būvniecībā izmantojamo atbalstsienu veidi. Sīkāk darbs sniedz informāciju par redeļu atbalstsienu vēsturi, izmantotajiem materiāliem un katra redeļu atbalstsienas veida priekšrocībām un trūkumiem. Tāpat darbā tiek salīdzinātas redeļu atbalstsienas un konsolsienas izbūves izmaksas pie dažādiem atbalstsienu augstumiem. Inženierprojektā tika veikta esošās situācijas analize, pēc kuras turpinājumā veica inženierprojekta izstrādi. Rekonstrukcijas projektam izstrādāja trīs dažādus plāna variantus. Izvērtējot katra varianta pozitīvās un negatīvās īpašības, tika izvēlēts viens variants, kuram izstrādāja detalizētu ielas rekonstrukcijas projektu. Visi projektēšanas darbi tika veikti balstoties uz standartiem un normatīvajiem aktiem. Projekts paredz veikt Ata Kronvalda ielas posmā no Purva ielas līdz Vilku ielai trases plānojuma, garenprofila, šķērsprofila un ielas segas konstrukcijas izmaiņas. Tāpat projekta ietvaros paredzēts veikt lietus ūdens kanalizācijas rekonstrukciju un satiksmes organizācijas sakārtošanu šajā ielas posmā. Bakalaura darbs ar inženierprojektu sastāv no: 126 lapaspusēm, 50 attēliem, 13 tabulām, 6 nomogrammām, 17 rasējumiem, 30 informācijas avotiem.
Atslēgas vārdi Redeļu atbalstsienas
Atslēgas vārdi angļu valodā Retaining walls
Valoda lv
Gads 2013
Darba augšupielādes datums un laiks 10.01.2013 14:03:11