Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language „Redeļu atbalstsienu veidi, to pielietojuma priekšrocības un trūkumi” („Ata Kronvalda ielas no Purva ielas līdz Vilku ielai rekonstrukcija Cēsīs”)
Title in English „Lattice Retaining Wall Types, Their Application, Advantages and Disadvantages” („Reconstruction of Ata Kronvalda Street Section from Purva Street to Vilku Street in Cesis”)
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor Lekt. A.Paeglītis
Reviewer
Abstract Bakalaura darbs ar inženierprojektu tika izstrādāts RTU Būvniecības fakultātē, Transpotrbūvju institūtā par tēmu: „Redeļu atbalstsienu veidi, to pielietojuma priekšrocības un trūkumi” un „Ata Kronvalda ielas no Purva ielas līdz Vilku ielai rekonstrukcija Cēsīs”. Bakalaura darbā ir apskatīti šobrīd būvniecībā izmantojamo atbalstsienu veidi. Sīkāk darbs sniedz informāciju par redeļu atbalstsienu vēsturi, izmantotajiem materiāliem un katra redeļu atbalstsienas veida priekšrocībām un trūkumiem. Tāpat darbā tiek salīdzinātas redeļu atbalstsienas un konsolsienas izbūves izmaksas pie dažādiem atbalstsienu augstumiem. Inženierprojektā tika veikta esošās situācijas analize, pēc kuras turpinājumā veica inženierprojekta izstrādi. Rekonstrukcijas projektam izstrādāja trīs dažādus plāna variantus. Izvērtējot katra varianta pozitīvās un negatīvās īpašības, tika izvēlēts viens variants, kuram izstrādāja detalizētu ielas rekonstrukcijas projektu. Visi projektēšanas darbi tika veikti balstoties uz standartiem un normatīvajiem aktiem. Projekts paredz veikt Ata Kronvalda ielas posmā no Purva ielas līdz Vilku ielai trases plānojuma, garenprofila, šķērsprofila un ielas segas konstrukcijas izmaiņas. Tāpat projekta ietvaros paredzēts veikt lietus ūdens kanalizācijas rekonstrukciju un satiksmes organizācijas sakārtošanu šajā ielas posmā. Bakalaura darbs ar inženierprojektu sastāv no: 126 lapaspusēm, 50 attēliem, 13 tabulām, 6 nomogrammām, 17 rasējumiem, 30 informācijas avotiem.
Keywords Redeļu atbalstsienas
Keywords in English Retaining walls
Language lv
Year 2013
Date and time of uploading 10.01.2013 14:03:11