Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums „Satiksmes kvalitātes novērtējuma metodika pilsētu ielām” („Autoceļa P76 Aizkraukle – Jēkabpils posma 30,45 – 33,72 km rekonstrukcija”)
Nosaukums angļu valodā „Traffic QualityAssessment Methodology of City Streets” („Reconstruction of Road P76 Aizkraukle-Jekabpils Section from 30.45km to 33.72km”)
Struktūrvienība 24100 Transportbūvju institūts
Darba vadītājs Prof. J.Smirnovs
Recenzents
Anotācija Bakalaura darba (ar inženierprojektu) tēma Satiksmes kvalitātes novērtējuma metodika pilsētu ielām (Autoceļa P76 Aizkraukle Jēkabpils 30,45 km 33,72 km rekonstrukcija). Izstrādātais bakalaura darbs (ar inženierprojektu) sastāv no 132 lappusēm, 17 rasējumiem, 22 attēliem, 61 tabulām. Bakalaura darba mērķis ir izpētīt, kā tiek novērtēta satiksmes kvalitāte pilsētu ielām, un apkopot metodes, ar kādām nosaka satiksmes kvalitāti. Pēc tam veikt satiksmes kvalitātes novērtējumu dabā brīvi izvēlētā Latvijas pilsētā. Tika izvēlēta Daugavpils pilsēta. Inženierprojekta daļā tiek izveidoti trīs ceļa trases izbūves varianti, salīdzināti pēc izmaksām, tehniskajiem rādītājiem. Izvēlēts viens ceļa trases variants tālākai projektēšanai, un tam tiek izveidots tehniskais projekts ar ceļa trases parametru un konstrukcijas aprēķiniem, detalizētiem rasējumiem, tehniskajām specifikācijām, darbu daudzumu apkopojumu un paskaidrojuma rakstu. Ceļa trase un ceļa aprīkojums projektēts vadoties pēc Latvijas Valsts standartiem, lai ceļa trases parametri nodrošinātu autovadītājiem drošu ceļa ekspluatāciju, kā arī ceļa konstrukcija izturētu tai pieliktās slodzes.
Atslēgas vārdi Satiksmes kvalitātes novērtējuma metodika
Atslēgas vārdi angļu valodā Traffic Quality Assessment Methodology
Valoda lv
Gads 2013
Darba augšupielādes datums un laiks 03.01.2013 11:49:29