Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language „Satiksmes kvalitātes novērtējuma metodika pilsētu ielām” („Autoceļa P76 Aizkraukle – Jēkabpils posma 30,45 – 33,72 km rekonstrukcija”)
Title in English „Traffic QualityAssessment Methodology of City Streets” („Reconstruction of Road P76 Aizkraukle-Jekabpils Section from 30.45km to 33.72km”)
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor Prof. J.Smirnovs
Reviewer
Abstract Bakalaura darba (ar inženierprojektu) tēma Satiksmes kvalitātes novērtējuma metodika pilsētu ielām (Autoceļa P76 Aizkraukle Jēkabpils 30,45 km 33,72 km rekonstrukcija). Izstrādātais bakalaura darbs (ar inženierprojektu) sastāv no 132 lappusēm, 17 rasējumiem, 22 attēliem, 61 tabulām. Bakalaura darba mērķis ir izpētīt, kā tiek novērtēta satiksmes kvalitāte pilsētu ielām, un apkopot metodes, ar kādām nosaka satiksmes kvalitāti. Pēc tam veikt satiksmes kvalitātes novērtējumu dabā brīvi izvēlētā Latvijas pilsētā. Tika izvēlēta Daugavpils pilsēta. Inženierprojekta daļā tiek izveidoti trīs ceļa trases izbūves varianti, salīdzināti pēc izmaksām, tehniskajiem rādītājiem. Izvēlēts viens ceļa trases variants tālākai projektēšanai, un tam tiek izveidots tehniskais projekts ar ceļa trases parametru un konstrukcijas aprēķiniem, detalizētiem rasējumiem, tehniskajām specifikācijām, darbu daudzumu apkopojumu un paskaidrojuma rakstu. Ceļa trase un ceļa aprīkojums projektēts vadoties pēc Latvijas Valsts standartiem, lai ceļa trases parametri nodrošinātu autovadītājiem drošu ceļa ekspluatāciju, kā arī ceļa konstrukcija izturētu tai pieliktās slodzes.
Keywords Satiksmes kvalitātes novērtējuma metodika
Keywords in English Traffic Quality Assessment Methodology
Language lv
Year 2013
Date and time of uploading 03.01.2013 11:49:29