Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums 3D greidera vadības sistēmas ieviešana konkrēta objekta būvniecībā, darbības analīze (Sacīkšu trases projektēšana Mālpilī)
Nosaukums angļu valodā "Introduction of 3D Grader Control System in the Construction of a Particular Object, Performance Analysis (Design of Race Route in Malpils)
Struktūrvienība 24100 Transportbūvju institūts
Darba vadītājs M.sc.ing. E. Dambergs
Recenzents
Anotācija Bakalaura darba nosaukums ir GREIDERA 3D VADĪBAS SISTĒMAS IEVIEŠANA KONKRĒTĀ OBJEKTĀ, DARBĪBAS ANALĪZE. Tās mērķis ir izpētīt mašīnkontroles sistēmas pielietojumu un darbības analīzi greideram. Darbības analīzē tiks apskatīta būvmašīnas produktivitāte un virsmas precizitāte, kā arī salīdzināta ar citām materiāla ieklāšanas metodēm. Papildus tam tiks sagatavota pamācība un darba veikšanas programma, kas būs viegli saprotama jebkuram cilvēkam. Bakalaura darba apjoms ir 33 lapaspuses, tajā iekļauti 3 attēli un 17 tabulas. Bakalaura darba inženierdaļas nosaukums ir SACĪKŠU TRASES PROJEKTĒŠANA MĀLPILĪ. Tajā tiks izstrādāti un salīdzināti 3 sacīkšu trases varianti, no kuriem tālāk tehniskais projekts izstrādāts tehniski ekonomiskākajam variantam. Projektēts plāns, garenprofils, vertikālais plānojums, ūdens atvade, tehniskais laukums un nobrauktuves. Bakalaura darba inženierdaļā iekļauti 11 attēli, 17 rasējumi un 11 tabulas.
Atslēgas vārdi 3D vadības sistēma
Atslēgas vārdi angļu valodā 3D guidance system
Valoda lv
Gads 2013
Darba augšupielādes datums un laiks 03.01.2013 15:06:09