Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language 3D greidera vadības sistēmas ieviešana konkrēta objekta būvniecībā, darbības analīze (Sacīkšu trases projektēšana Mālpilī)
Title in English "Introduction of 3D Grader Control System in the Construction of a Particular Object, Performance Analysis (Design of Race Route in Malpils)
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor M.sc.ing. E. Dambergs
Reviewer
Abstract Bakalaura darba nosaukums ir GREIDERA 3D VADĪBAS SISTĒMAS IEVIEŠANA KONKRĒTĀ OBJEKTĀ, DARBĪBAS ANALĪZE. Tās mērķis ir izpētīt mašīnkontroles sistēmas pielietojumu un darbības analīzi greideram. Darbības analīzē tiks apskatīta būvmašīnas produktivitāte un virsmas precizitāte, kā arī salīdzināta ar citām materiāla ieklāšanas metodēm. Papildus tam tiks sagatavota pamācība un darba veikšanas programma, kas būs viegli saprotama jebkuram cilvēkam. Bakalaura darba apjoms ir 33 lapaspuses, tajā iekļauti 3 attēli un 17 tabulas. Bakalaura darba inženierdaļas nosaukums ir SACĪKŠU TRASES PROJEKTĒŠANA MĀLPILĪ. Tajā tiks izstrādāti un salīdzināti 3 sacīkšu trases varianti, no kuriem tālāk tehniskais projekts izstrādāts tehniski ekonomiskākajam variantam. Projektēts plāns, garenprofils, vertikālais plānojums, ūdens atvade, tehniskais laukums un nobrauktuves. Bakalaura darba inženierdaļā iekļauti 11 attēli, 17 rasējumi un 11 tabulas.
Keywords 3D vadības sistēma
Keywords in English 3D guidance system
Language lv
Year 2013
Date and time of uploading 03.01.2013 15:06:09