Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids maģistra profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Būvniecība
Nosaukums "Kūdras izmantošana siltumizolācijas materiālu ražošanā. Aktivētās kūdras saistvielas iegūšana un tās izmantošana kūdras/kokskaidu siltumizolācijas kompozītos"
Nosaukums angļu valodā "The use of peat for thermal insulation slab manufacturing. Obtaining of activated peat binder and it"s using in peat-sawdust composite materials"
Struktūrvienība 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte
Darba vadītājs P.Kara
Recenzents M.Vilnītis
Anotācija Profesionālā maģistra studiju noslēguma darbā izstrādāts inženierprojekts piecstāvu dzīvojamai ēkai ar mansardstavu un biroju telpām un maģistra darba pētījums par tēmu Kūdras izmantošana siltumizolācijas materiālu ražošanā. Aktivētās kūdras saistvielas iegūšana un tās izmantošana kūdras-kokskaidu siltumizolācijas kompozītos. Maģistra darbs ietver divas daļas analītisko un pētniecisko. Analītiskajā daļā izskatīta kūdras izmantošanas vēsture un aktuālie mūsdienu pētījumi par kūdras izmantošanu siltumizolācijas materiālos saistvielas veidā, savukārt pētnieciskajā daļā tika praktiski iegūta aktivētas kūdras saistviela un izstrādāti vairāki kūdras-kokskaidu kompozītmateriālu izstrādājumi, tostarp siltumizolācijas plātnes. Inženierprojektā daļā tika izstrādāts projekts piecstāvu dzīvojamai ēkai ar mansardstāvu un biroju telpām, veikts 3 konstrukciju aprēķins, nepieciešamo būvdarbu apraksts, kalendārais plāns, būvdarbu aprēķins un izstrādāti 9 rasējumi. Profesionālā maģistra darba apjoms ir 170 lapas puses, kas ietver maģistra daļu (A daļu) ar tekstu 73 lapas pušu apmērā, tai skaitā 7 tabulas, 42 attēlus, un 3 pielikumus, 65 bibliogrāfijas avotus, kā arī inženierprojekta daļu (B daļu) ar tekstu 85 lapas pušu apmērā, 29 tabulām, 4 attēliem, 24 bibliogrāfijas avotiem un 9 A1 formāta rasējuma lapām.
Atslēgas vārdi Kūdra, kūdras saistviela, kūdras granulas, ekoloģiskie siltumizolācijas materiāli
Atslēgas vārdi angļu valodā Peat, peat binder, peat granules, ecological heat insulation materials
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 18.06.2012 18:19:25