Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums "Pētījums par ģeosintētisko materiālu izmantošanu ceļa konstrucijas pastiprināšanā"; inženierprojekts "Autoceļa P36 Rēzekne-Gulbene km 79.750-84.750 rekonstrukcija"
Nosaukums angļu valodā "Investigation Aimet at the Use of Geosynthetic Materials for Strengthening Road Stucture"; Engineering Design Project "Reconstruction of the Road P36 Rēzekne-Gulbene from 79.750 to 84.750 km"
Struktūrvienība 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte
Darba vadītājs A.Francuzeviču
Recenzents
Anotācija Bakalaura darbs izstrādāts par ģeosintētiskajiem materiāliem - kā vienu no līdzekļiem ceļa konstrukcijas pastiprināšanā. Darba saturā pētīti un salīdzināti ģeosintētiskie materiāli un to pielietošana ceļa konstrukcijas pastiprināšanā. Inženierprojekta tēma ir Autoceļa P36 Rēzekne Gulbene rekonstrukcija km 79,750 84,750. Būvprojekts izstrādāts atbilstoši Latvijas Valsts standartiem un normatīvajiem aktiem, izmantojot zināšanas, kas iegūtas studiju laikā Rīgas Tehniskajā Universitātē. Būvprojekts paredz esošās ceļa trases taisnošanu, braucamās daļas paplašināšanu, esošās grants segas konstrukcijas nomaiņu uz asfaltbetona segu, ūdens novades sistēmas izveidi, apgaismojuma sistēmas rekonstrukciju, gājēju ietves un autobusu pieturvietu platformu izbūvi, satiksmes organizācijas aprīkojuma uzstādīšanu un autoceļam piegulošās teritorijas sakārtošanu. Darbā: 128 lpp. teksts, 63 attēli, 31 tabulas, 16 rasējumu lapas un 23 informācijas avoti.
Atslēgas vārdi ģeosintētiskie materiāli, ceļa konstrukcija
Atslēgas vārdi angļu valodā geosynthetic materials, road construction
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 03.06.2012 23:48:40