Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language "Pētījums par ģeosintētisko materiālu izmantošanu ceļa konstrucijas pastiprināšanā"; inženierprojekts "Autoceļa P36 Rēzekne-Gulbene km 79.750-84.750 rekonstrukcija"
Title in English "Investigation Aimet at the Use of Geosynthetic Materials for Strengthening Road Stucture"; Engineering Design Project "Reconstruction of the Road P36 Rēzekne-Gulbene from 79.750 to 84.750 km"
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor A.Francuzeviču
Reviewer
Abstract Bakalaura darbs izstrādāts par ģeosintētiskajiem materiāliem - kā vienu no līdzekļiem ceļa konstrukcijas pastiprināšanā. Darba saturā pētīti un salīdzināti ģeosintētiskie materiāli un to pielietošana ceļa konstrukcijas pastiprināšanā. Inženierprojekta tēma ir Autoceļa P36 Rēzekne Gulbene rekonstrukcija km 79,750 84,750. Būvprojekts izstrādāts atbilstoši Latvijas Valsts standartiem un normatīvajiem aktiem, izmantojot zināšanas, kas iegūtas studiju laikā Rīgas Tehniskajā Universitātē. Būvprojekts paredz esošās ceļa trases taisnošanu, braucamās daļas paplašināšanu, esošās grants segas konstrukcijas nomaiņu uz asfaltbetona segu, ūdens novades sistēmas izveidi, apgaismojuma sistēmas rekonstrukciju, gājēju ietves un autobusu pieturvietu platformu izbūvi, satiksmes organizācijas aprīkojuma uzstādīšanu un autoceļam piegulošās teritorijas sakārtošanu. Darbā: 128 lpp. teksts, 63 attēli, 31 tabulas, 16 rasējumu lapas un 23 informācijas avoti.
Keywords ģeosintētiskie materiāli, ceļa konstrukcija
Keywords in English geosynthetic materials, road construction
Language lv
Year 2012
Date and time of uploading 03.06.2012 23:48:40