Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums "Labā pagrieziena veikšana pie luksofora aizliedzošā signāla"; inženierprojekts "Dārza un Ezera ielu rekonstrukcija Svītenē"
Nosaukums angļu valodā "Taking the Right turn at the Proscriptive Traffic Light Signal"; Engineering Design Project "Reconstruction of Dārza Street and Ezeru Street in Svitene"
Struktūrvienība 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte
Darba vadītājs L.Straume
Recenzents
Anotācija Bakalaura darba (ar inženierprojektu) nosaukums ir “Labā pagrieziena veikšana pie luksofora aizliedzošā signāla” (“Dārza un Ezeru ielu rekonstrukcija Svītenē”) Darba mērķis ir izpētīt un aprakstīt plusus un mīnusus labā pagrieziena veikšanas manevram pie luksofora aizliedzošā signāla. Aprakstīt kā šī sistēma darbojās ārvalstīs un kurās valstīs tāda ir ieviesta. Izpētīt vai šāda sistēma ir nepieciešama arī Latvijā. Veikt izpēti, kādu iespaidu uz krustojuma caurlaidības spēju atstāj šī sistēma. Inženierprojekta sadaļā tiek izstrādāts Dārza un Ezeru ielas Svītenē rekonstrukcijas tehniskais projekts. Rekonstrukcijas ietvaros tiek paredzēta jaunu segas konstruktīvo slāņu un asfaltbetona seguma izbūve esošās grants segas vietā. Tiek paredzēts izbūvēt arī trotuāru. Bakalaura darbs (ar inženierprojektu) sastāv no 81 lapaspusēm, kurās ietverti 18 attēli, 24 tabulas un 13 rasējumi. Darba rakstīšanai tika izmantoti 23 literatūras avoti.
Atslēgas vārdi Bakalaura darbs ar inženierprojektu
Atslēgas vārdi angļu valodā bachelor"s thesis with engineerproject
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 01.06.2012 10:10:38