Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language "Labā pagrieziena veikšana pie luksofora aizliedzošā signāla"; inženierprojekts "Dārza un Ezera ielu rekonstrukcija Svītenē"
Title in English "Taking the Right turn at the Proscriptive Traffic Light Signal"; Engineering Design Project "Reconstruction of Dārza Street and Ezeru Street in Svitene"
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor L.Straume
Reviewer
Abstract Bakalaura darba (ar inženierprojektu) nosaukums ir “Labā pagrieziena veikšana pie luksofora aizliedzošā signāla” (“Dārza un Ezeru ielu rekonstrukcija Svītenē”) Darba mērķis ir izpētīt un aprakstīt plusus un mīnusus labā pagrieziena veikšanas manevram pie luksofora aizliedzošā signāla. Aprakstīt kā šī sistēma darbojās ārvalstīs un kurās valstīs tāda ir ieviesta. Izpētīt vai šāda sistēma ir nepieciešama arī Latvijā. Veikt izpēti, kādu iespaidu uz krustojuma caurlaidības spēju atstāj šī sistēma. Inženierprojekta sadaļā tiek izstrādāts Dārza un Ezeru ielas Svītenē rekonstrukcijas tehniskais projekts. Rekonstrukcijas ietvaros tiek paredzēta jaunu segas konstruktīvo slāņu un asfaltbetona seguma izbūve esošās grants segas vietā. Tiek paredzēts izbūvēt arī trotuāru. Bakalaura darbs (ar inženierprojektu) sastāv no 81 lapaspusēm, kurās ietverti 18 attēli, 24 tabulas un 13 rasējumi. Darba rakstīšanai tika izmantoti 23 literatūras avoti.
Keywords Bakalaura darbs ar inženierprojektu
Keywords in English bachelor"s thesis with engineerproject
Language lv
Year 2012
Date and time of uploading 01.06.2012 10:10:38