Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums „Transporta troksnis un tā novēršanas iespējas” („P85 autoceļa posma Rīgas HES - Jaunjelgava km 4-8 rekonstrukcija”)
Nosaukums angļu valodā „Transport Noise and Its Prevention Possibilities” („Reconstruction of the Road P85 Section Riga HES-Jaunjelgava ”)
Struktūrvienība 24100 Transportbūvju institūts
Darba vadītājs prof. J.Smirnovs
Recenzents prof. J.R.Naudžuns
Anotācija Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības fakultātes, piektā kursa studenta Edgara Gusta bakalaura darba tēma: Transporta troksnis un tā novēršanas iespējas. Darbā izvirzītā problēma- Transportlīdzekļa un ceļa seguma mijiedarbības rezultātā veidotā trokšņa mazināšanas iespējas. Pētījuma mērķis ir izpētīt un analizēt, kā mainās trokšņa līmenis atkarībā no ceļa seguma tipa, un noskaidrot klusākos un skaļākos ceļa segumus. Inženierprojekta tēma: P85 autoceļa posma Rīgas HES Jaunjelgava 4-8 km rekonstrukcija. Inženierprojekta ietvaros izstrādāts rekonstrukcijas projekts 4,2 km garam ceļa posmam. Paskaidrojuma rakstā ir veikti nepieciešamie aprēķini, sastādīti būvdarbu apjomi un kalendārais grafiks, aprakstītas pielietojamās būvdarbu metodes, materiālu specifikācijas, darba drošības un vides aizsardzības pasākumi, kā arī apkopoti būvdarbu veikšanai nepieciešamie materiāli. Darba saturs: Bakalaura darba saturs 40 lapas, 8 attēli, 25 tabulas, 3 grafiki un 10 nosaukumu literatūras avoti. Inženierprojekta saturs 80 lapas, 8 attēli, 14 tabulas, 1 grafiks, 8 rasējumi un 15 nosaukumu literatūras avoti.
Atslēgas vārdi P85 rekonstrukcija 4-8km ceļa seguma trokšņa līmenis
Atslēgas vārdi angļu valodā P85 reconstruction section 4-8km road pavement noise level
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 23.05.2012 23:16:56