Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language „Transporta troksnis un tā novēršanas iespējas” („P85 autoceļa posma Rīgas HES - Jaunjelgava km 4-8 rekonstrukcija”)
Title in English „Transport Noise and Its Prevention Possibilities” („Reconstruction of the Road P85 Section Riga HES-Jaunjelgava ”)
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor prof. J.Smirnovs
Reviewer prof. J.R.Naudžuns
Abstract Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības fakultātes, piektā kursa studenta Edgara Gusta bakalaura darba tēma: Transporta troksnis un tā novēršanas iespējas. Darbā izvirzītā problēma- Transportlīdzekļa un ceļa seguma mijiedarbības rezultātā veidotā trokšņa mazināšanas iespējas. Pētījuma mērķis ir izpētīt un analizēt, kā mainās trokšņa līmenis atkarībā no ceļa seguma tipa, un noskaidrot klusākos un skaļākos ceļa segumus. Inženierprojekta tēma: P85 autoceļa posma Rīgas HES Jaunjelgava 4-8 km rekonstrukcija. Inženierprojekta ietvaros izstrādāts rekonstrukcijas projekts 4,2 km garam ceļa posmam. Paskaidrojuma rakstā ir veikti nepieciešamie aprēķini, sastādīti būvdarbu apjomi un kalendārais grafiks, aprakstītas pielietojamās būvdarbu metodes, materiālu specifikācijas, darba drošības un vides aizsardzības pasākumi, kā arī apkopoti būvdarbu veikšanai nepieciešamie materiāli. Darba saturs: Bakalaura darba saturs 40 lapas, 8 attēli, 25 tabulas, 3 grafiki un 10 nosaukumu literatūras avoti. Inženierprojekta saturs 80 lapas, 8 attēli, 14 tabulas, 1 grafiks, 8 rasējumi un 15 nosaukumu literatūras avoti.
Keywords P85 rekonstrukcija 4-8km ceļa seguma trokšņa līmenis
Keywords in English P85 reconstruction section 4-8km road pavement noise level
Language lv
Year 2012
Date and time of uploading 23.05.2012 23:16:56