Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums "Ģeotekstilo materiālu izmantošanas iespēju izvērtējums Smilšu ielas rekonstrukcijā Viesītē" ("Smilšu ielas rekonstrukcija Viesītē")
Nosaukums angļu valodā "Opportunities Assesment of Geotextile Materials Use in the Reconstruction of Smilšu Street in Viesite" ("Reconstruction of Smilsu Street in Viesite")
Struktūrvienība 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte
Darba vadītājs doc. M.Zemītis
Recenzents inž. J.Smirnovs
Anotācija Diplomdarbs sastāv no divām daļām: pētnieciskās daļas un inženierprojekta daļas. Bakalaura pētījuma daļa Darbā ir apskatīts ģeotekstilais materiāls kā labākais no pārējiem ģeosintētiskajiem materiāliem, kas apmierina doto prasību izmantojams Smilšu ielas seguma rekonstrukcijas darbos Latvijas pilsētā Viesītē. Darbā ir apzināti ģeosintētisko materiālu veidi, noteikta to efektivitāte, izmaksas un iespējamās problēmas, to izmantojot. Tāpat arī darbā ir salīdzināts Latvijas lielāko ģeosintētisko materiālu izplatītāju piedāvātie austie ģeotekstili un ģeorežģi, izvērtēts to priekšrocības un trūkumi. Tāpat arī izdarīti secinājumi par tirgū esošo ģeosintētisko materiālu produkciju. Šajā darbā ir 4 nodaļas, ievads un secinājumi, kā arī iekļauti 27 attēli un 3 tabulas. Inženierprojekts Inženierprojekta daļā izstrādāts Smilšu ielas projekts Viesītē. Ceļa kategorija BIII ar ielas kopējo garumu 931m, brauktuves platumu 5,5m un braukšanas joslas platumu 2,75m. Inženierprojekta sastāvā 38 lapas, 2 tabulas un 5 bildes, kā arī 9 rasējumi. Kopā izmantoti 28 literatūras avoti.
Atslēgas vārdi Ģeotekstilo materiālu izmantošanas iespēju izvērtējums Smilšu ielas rekonstrukcijā Viesītē
Atslēgas vārdi angļu valodā Opportunities Assesment of Geotextile Materials Use in the Reconstruction of Smilšu Street in Viesit
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 23.01.2012 12:53:30