Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language "Ģeotekstilo materiālu izmantošanas iespēju izvērtējums Smilšu ielas rekonstrukcijā Viesītē" ("Smilšu ielas rekonstrukcija Viesītē")
Title in English "Opportunities Assesment of Geotextile Materials Use in the Reconstruction of Smilšu Street in Viesite" ("Reconstruction of Smilsu Street in Viesite")
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor doc. M.Zemītis
Reviewer inž. J.Smirnovs
Abstract Diplomdarbs sastāv no divām daļām: pētnieciskās daļas un inženierprojekta daļas. Bakalaura pētījuma daļa Darbā ir apskatīts ģeotekstilais materiāls kā labākais no pārējiem ģeosintētiskajiem materiāliem, kas apmierina doto prasību izmantojams Smilšu ielas seguma rekonstrukcijas darbos Latvijas pilsētā Viesītē. Darbā ir apzināti ģeosintētisko materiālu veidi, noteikta to efektivitāte, izmaksas un iespējamās problēmas, to izmantojot. Tāpat arī darbā ir salīdzināts Latvijas lielāko ģeosintētisko materiālu izplatītāju piedāvātie austie ģeotekstili un ģeorežģi, izvērtēts to priekšrocības un trūkumi. Tāpat arī izdarīti secinājumi par tirgū esošo ģeosintētisko materiālu produkciju. Šajā darbā ir 4 nodaļas, ievads un secinājumi, kā arī iekļauti 27 attēli un 3 tabulas. Inženierprojekts Inženierprojekta daļā izstrādāts Smilšu ielas projekts Viesītē. Ceļa kategorija BIII ar ielas kopējo garumu 931m, brauktuves platumu 5,5m un braukšanas joslas platumu 2,75m. Inženierprojekta sastāvā 38 lapas, 2 tabulas un 5 bildes, kā arī 9 rasējumi. Kopā izmantoti 28 literatūras avoti.
Keywords Ģeotekstilo materiālu izmantošanas iespēju izvērtējums Smilšu ielas rekonstrukcijā Viesītē
Keywords in English Opportunities Assesment of Geotextile Materials Use in the Reconstruction of Smilšu Street in Viesit
Language lv
Year 2012
Date and time of uploading 23.01.2012 12:53:30