Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums „Augstu ceļu pārvadu balstu konstrukciju optimālie risinājumi” („Tilts pār Rēzeknes upi Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā”)
Nosaukums angļu valodā „Optimal Solutions of High Bridge Pier Structures” („Bridge over The River Rezekne in Rezekne in Atbrivosanas Avenue”)
Struktūrvienība 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte
Darba vadītājs prof. A.Paeglītis
Recenzents doc. P.Gode
Anotācija Bakalauru darba tēma ir "Augstu ceļa pārvadu balstu konstrukciju optimālie risinājumi". Šī darbā pirmajā daļā ir aprakstīti un salīdzināti tiltu balstu veidi atkarība no škeršojamas apvidus. Aplūkoti tiltu balstu trūkumi un priekšrocības. Arī ir izskatīti tiltu balsti atkarība no balstu izvietojuma tilta konstrukcijā. Tika aplūkoti starpbalsti, ka arī tilta galabalsti. Darbā noslēdzošajā, pētijuma daļā uz iegūto datu bāzes ir noteikts balsta visizdevīgakākais balsta veids atkarība no tādiem paramatriem ka materiāla daudzums, formas izdevīguma, tāmes izmaksam, konstrukcijas buvniecības sarezģetības. Diplomprojekta inženierdaļas tēma ir " Tilts par Rēzeknes upi Rēzeknē. Atbrīvošanas alejā". Tilts sastāv no 3 laidumiem, un tilta kopejais garums ir 42,80. Malējo laidumu garums sasniedz 11,40m, bet vidēja laiduma garums ir 20 metri. Brauktuves platums ir 16 metri, kas lauj automobiļiem, veikt kustību 4 joslas. Tilta kuģošanas gabarīts 3 metri. Inženieru daļa sastāv no sekojošiem nodaļām: laidumu konstrukciju aprēkins, balstu konstrukciju aprēķins un paļu konstrukciju aprēkins, būvdarbu organizēšana un tehnoloģija, tāmes, vides un dabas aizsardzība Diplomprojekta apjoms ir 84 lapaspuses, kurās ietilpt 4 tabulas, 31 attēlus, 50 formulas un 2 diagrammas. Darbā tika izmantoti 15 dažādi informatīvie avoti.
Atslēgas vārdi Tilts, Starpbalsti
Atslēgas vārdi angļu valodā Bridge, pier
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 20.01.2012 12:38:32