Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura akadēmiskās studijas
Studiju programmas nosaukums Ķīmijas tehnoloģija
Nosaukums No rūpniecības atkritumiem un dabīgiem minerāliem ražoti granulveida materiāli augsnes uzlabošanai un ūdens attīrīšanai.
Nosaukums angļu valodā Granular materials manufactured from industrial by-products and naturally-occurring minerals for soil improvement and water purification .
Struktūrvienība 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte
Darba vadītājs Mg.sc.ing. Andrejs Šiškins, Dr.sc.ing. Jurijs Ozoliņš
Recenzents Dr.sc.ing. Vjačeslavs Lapkovskis
Anotācija Bakalaura darba projekta “No rūpniecības atkritumiem un dabīgiem minerāliem ražoti granulveida materiāli augsnes uzlabošanai un ūdens attīrīšanai” literatūras apskatā ir apkopota informācija par augsnes uzlabošanas nepieciešamību, bioogles iegūšanu un īpašībām, kā arī saistvielu izpēte. Tika veikts ieskats par otrreizējo materiālu izmantošanu, otrreizēju produktu iegūšanai. Apskatītas granulācijas teorija un metodes. Darbā tika izpētīts bioogles un sapropeļa īpašības pirms granulācijas procesa, kā arī iegūto granulu īpašības. Darbā izmantota VĶT institūtā un RTU Zinātniskās bibliotēkā pieejamā literatūra un elektroniskās datu bāzes un internets. Apskatīti vairāk ka78 literatūras avoti, kas ir latviešu, angļu un krievu valodā, kas izdoti no 1985. līdz 2016.g. Bakalaura darbs uzrakstīs latviešu valodā, satur 56 lpp, 28 attēlus, 4 tabulas.
Atslēgas vārdi SAPROPELIS, BIOOGLE, GRANULĀCIJA, RŪPNIECĪBAS ATKRITUMU PĀRSTRĀDE, SAISTVIELAS, DABAS RESURSS
Atslēgas vārdi angļu valodā SAPROPEL, BIOCHAR, GRANULATION, INDUSTRIAL WASTE, BINDERS, NATURAL RESOURCE.
Valoda lv
Gads 2017
Darba augšupielādes datums un laiks 09.06.2017 23:58:07