Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura akadēmiskās studijas
Studiju programmas nosaukums Uzņēmējdarbība un vadīšana
Nosaukums Jauna produkta attīstības jaunuzņēmumā
Nosaukums angļu valodā New product development for start-up
Struktūrvienība 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Darba vadītājs Vladimirs Šatrevičs
Recenzents Deniss Ščeulovs
Anotācija Farmonjon Akmalov, Jauna produkta izstrādi Start-up uzņēmumam: Bakalaura darbs / F. Akmalov, Dr.oec. Vladimirs Šatrevičs - Rīga: Rīgas Tehniskā universitāte, Inženierekonomikas un vadības fakultāte, ārvalstu studentu departaments, "Uzņēmējdarbība un vadīšana" bakalaura programma, 2017. Bakalaura darbs ir uzrakstīts angļu valodā. Bakalaura darba apjoms ir 67 lapas (pielikumi nav iekļauti). Tas sastāv no ievada, analītiskās un praktiskās daļas, secinājumiem un priekšlikumiem, Bibliogrāfiju veido 28 avoti. Analītiskā daļa ietver četras apakšdaļas. Esošo konkurentu izpēte un analīze Drone piegādes tirgū. Ir izskaidrota lielo uzņēmumu tehnoloģija un infrastruktūra, turklāt piedāvāts kā īstenot esošās stratēģijas priekšrocības Start-up uzņēmumam. Praktiskajā daļā autors izveido prasības un noteikumus nepeiciešamos atverot jaunu Drone piegādes uzņēmumu. Izstrādāti veidi, kā attīstīt augstas kvalitātes pakalpojumus un novatoriskās tehnoloģijās. Autors apspried produktu attīstības stratēģijas un metodes, kā iegūt konkurences priekšrocības salīdzinājumā ar esošajiem konkurentiem, ņemot vērā nepieciešamie Bezpilota Transportlīdzekļu īpašības un sākotnējus ieguldījumus. Bakalaura darbs sastāv no 22 attēliem, 5 tabulām un 1 formula.
Atslēgas vārdi Product development, start-up, new startup, Drones, Unmanned Aerial Vehicles, UAV, Unmanned Aerial System, UAS, Drone delivery, Air delivery, Prime air delivery.
Atslēgas vārdi angļu valodā Product development, start-up, new startup, Drones, Unmanned Aerial Vehicles, UAV, Unmanned Aerial System, UAS, Drone delivery, Air delivery, Prime air delivery.
Valoda eng
Gads 2017
Darba augšupielādes datums un laiks 24.05.2017 11:12:52