Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transporta sistēmu inženierija
Nosaukums Bioloģisko preču vairumtirdzniecības uzņēmuma krājumu vadības programnodrošinājuma un transporta operāciju pilnveidošana.
Nosaukums angļu valodā Improving the Tansport Operations and Stock Management Software of a Biological Goods Wholesale Company.
Autors Andris Kitts
Struktūrvienība 25100 Aeronautikas institūts
Darba vadītājs Aloizs Lešinskis
Recenzents Sergejs Kuzņecovs
Anotācija Bakalaura darbs ar projekta daļu “Bioloģisku preču vairumtirdzniecības uzņēmuma krājumu vadības programmnodrošinājuma un transporta operāciju pilnveidošana” izstrādāts ar mērķi izpētīt uzņēmuma darbību un apskatīt veidus, kā samazināt ar vairumtirdzniecības uzņēmuma loģistikas sistēmas galveno komponenšu- krājumu vadības un transporta operācijām saistītās izmaksas, nepazeminot klientu apkalpošanas servisa līmeni. Darba pirmā daļa veltīta loģistikas menedžmenta komponenšu –krājumu vadības un transporta procesu apskatei. Tiek noskaidrota krājumu veidošanas nozīme, kā arī apskatīta transporta nozīme tautsaimniecībā. Darba otrajā daļā tiek aprakstīts bioloģisku preču vairumtirdzniecības uzņēmums. Tiek apskatīti uzņēmuma galvenie darbības procesi- pasūtījumu apstrāde, preču sagāde, krājumu veidošana un preču piegāde. Tāpat apskatīta uzņēmuma iekšējā informācijas sistēma. Darba trešā daļa veltīta uzņēmuma krājumu vadības problēmu novēršanas iespēju apskatei. Tiek apskatītas esošā programmnodrošinājuma pilnveidošanas iespējas, kā arī ieteikti racionāli risinājumi. Darba ceturtajā daļā tiek apskatītas piegāžu veikšanas iespējas pie esošā kravu apgrozījuma. Ar aprēķiniem tiek noskaidrotas esošās, ar piegāžu veikšanu saistītās transporta izmaksas, un salīdzinātas ar izmaksām, kuras rodas, ieviešot uzņēmumā savu transporta līdzekli, un izmantojot to piegāžu veikšanai pa lokveida maršrutiem un pēc esošās sistēmas. Darbā noskaidrots, ka pilnveidojot esošo krājumu vadības programmnodrošinājumu un pilnveidojot pasūtījumu komplektēšanas tehnoloģiju iespējams samazināt ar krājumu vadības nepilnībām saistītās izmaksas. Kā arī pierādīts, ka sava transporta līdzekļa ieviešana, ar nosacījumu, ka netiek pazemināts klientu apkalpošanas servisa līmenis, atmaksājas tikai gadījumā, ja kravu apjoms pieaug par 10% vai vairāk. Darbs sastāv no 85 lapām, 24 attēliem, 26 formulām, 18 tabulām, 24 literatūras avotiem, 9 pielikumiem un 3 rasējumiem.
Atslēgas vārdi Bioloģisku preču vairumtirdzniecības uzņēmuma krājumu vadības programmnodrošinājuma un transporta operāciju pilnveidošana
Atslēgas vārdi angļu valodā Improving the Tansport Operations and Stock Management Software of a Biological Goods Wholesale Company
Valoda lv
Gads 2017
Darba augšupielādes datums un laiks 15.05.2017 13:13:24