Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids maģistra profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Starptautisko ekonomisko sakaru organizēšana un vadīšana
Nosaukums “Latvijas pārtikas nozares analīze un Latvijas konditorejas uzņēmumu attīstīšanas iespējas Vācijā un Lielbritānijā”
Nosaukums angļu valodā “Analysis of the Food Industry in Latvia and Development Opportunities for Latvian Pastry Producing Enterprises in Germany and in the United Kingdom”
Struktūrvienība 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra
Darba vadītājs I. Jurgelāne
Recenzents Doc. I.Pucens
Anotācija Maģistra darbu „ Latvijas konditorejas uzņēmumu darbības paplašināšanas iespējas Vācijā un Lielbritānijā” maģistra grāda starptautisko ekonomisko sakaru vadīšanā ir izstrādājusi studente Agate Dūče. Maģistra darbs sastāv no 3 nodaļām. Teorētiskās, analītiskās un projekta daļas. Maģistra darba teorētiskajā daļā apkopoti Latvijas un ārvalstu autoru teorētiskie atzinumi par uzņēmējdarbības attīstības iespēju plānošanu un īstenošanu. Analītiskajā daļā veikta Latvijas miltu konditorejas nozares analīze, kā arī izpētīta Lielbritānijas un Vācijas Latvijas pārtikas nozare un noskaidrots, kura no tām ir pievilcīgāka Latvijas uzņēmumu darbības uzsākšanai un attīstībai tajā. Projekta daļā izstrādātas galvenās vadlīnijas Latvijas konditorejas uzņēmuma darbība uzsākšanai un attīstībai Lielbritānijā. Maģistra darba apjoms ir 100 lpp., kur iekļauti 29 tabulas, 28 attēli un 3 pielikumi, kā arī 68 bibliogrāfiskā saraksta vienības.
Atslēgas vārdi Pārtikas nozare, konditorejas uzņēmumi, attīstība, Lielbritānija, Vācija
Atslēgas vārdi angļu valodā Food industry, pastry producing enterprises, development, the United Kingdom, Germany
Valoda lv
Gads 2016
Darba augšupielādes datums un laiks 16.12.2016 12:31:50