Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Būvniecība
Nosaukums "Iekštelpu apdares risinājumi, to pielietojums"; diplomprojekts "Tautas nama renovācija Daugavas prospektā 34, Ikšķilē"
Nosaukums angļu valodā "Indoor Finishing Solutions and their Implementation"; Diploma Project "Culture House Renovation in the Prospectus of Daugava, Ikšķile"
Struktūrvienība 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments
Darba vadītājs M.Vilnītis
Recenzents N.Toropovs
Anotācija Anotācija Diplomdarbs sastāv no divām daļām – pētījuma daļas un inženierprojekta. Diplomdarba pētījuma daļas tēma ir ‘’Iekštelpu apdares risinājumi, to pielietojums’’ un inženierprojekta tēma ir ‘’Tautas nama renovācija Daugavas prospektā 34, Ikšķilē’’. Pētījuma daļā tiek aprakstīts par jau esošajiem apdares materiāliem un to pielietojumu iekštelpās, lai rastu ieskatu un izpratni par iekštelpu remonta un rekonstrukcijas materiāliem un to izstrādi. Par bāzes punktu tiek izmantoti labi pāzistamie KNAUF kompānijas izstrādātie produkti, un to profesionālais pielietojums iekštelpās. Kā arī tiek apskatīti jaunākie iekštelpu materiāli, un to rūpnieciski norādītais pielietojums iekštelpās. Inženierprojekta daļā tiek aprakstīts ēkas konstruktīvais risinājums, apdares pielietojums, inženiertehniskais nodrošinājums, būvdarbu veikšanas organizācija, aprakstīti darba drošības, un apkārtējās vides aizsardzības jautājumi. Darba gaitā aprakstīta būvlaukuma aprīkojuma un izmantotās būvtehnikas parametri, veikti nepieciešamie resursu aprēķini un izstrādāts ekonomiskais pamatojums. Inženierprojektā ietilpst detalizēts būvdarbu tehnoloģijas apraksts par darbu veidiem, un darba aizsardzības un drošības pasākumu prasībām.
Atslēgas vārdi Jānis Baltruns
Atslēgas vārdi angļu valodā Janis Baltruns
Valoda lv
Gads 2016
Darba augšupielādes datums un laiks 15.06.2016 11:30:16