Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids maģistra akadēmiskās studijas
Studiju programmas nosaukums Enerģētika un elektrotehnika
Nosaukums "Augsttemperatūras vadu izmantošanas iespēju tehniski-ekonomiskais novērtējums elektropārvades līniju projektos"
Nosaukums angļu valodā "Technical-Economical estimation of Potential of high temperature Conductor usage in Power line Design"
Autors Aigars Žogots
Struktūrvienība 11200 Enerģētikas institūts
Darba vadītājs Svetlana Berjozkina
Recenzents Anna Mutule
Anotācija Šajā darbā apkopota informācija par augstsprieguma gaisvadu pārvades elektrolīniju vadiem – gan tradicionāliem vadiem, gan dažādā tehnoloģijā veidotiem jaunā tipa, tajā skaitā augsttemperatūras vadiem, to izvēli, iespējām, projektēšanas procesu un potenciālo izmantošanu. Darbā aplūkoti vieni no izplatītākajiem jaunievedumiem pārvades līniju vadiem un noteiktas to priekšrocības un analizēti trūkumi, salīdzinot ar tradicionāliem vadiem. Veikts šo vadu tehniski – ekonomiskais novērtējums un savstarpējais salīdzinājums, kuru rezultātā gan projektētajam, gan investoram būtu iespejams izvēlēties visoptimālako EPL projekta alternatīvu. Līdztekus tika modelēts viens no pieņemtajiem līnijas posmiem, izvērtējot tradicionālo un augsttemperatūras vadu izmantošanas lietderīguma pamatotību. Darba kopapjoms ir 99 lappuse, tas satur 40 attēlus, tajā ir 6 pielikumi un atsauces uz 34 informācijas avotiem.
Atslēgas vārdi GAISVADU LĪNIJAS, AUGSTTEMPERATŪRAS VADI, NOKARE, PROJEKTS
Atslēgas vārdi angļu valodā OVERHEAD POWER LINES, HIGH TEMPERATURE WIRES, SAG, DESIGNING
Valoda lv
Gads 2016
Darba augšupielādes datums un laiks 14.06.2016 09:30:37