Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums "Vides apstākļu ietekme uz asfaltēšanas darbu kvalitāti"; inženierprojekts"Kleistu ielas posma, no Kurzemes prospekta līdz Buļļu ielai, rekonstrukcija Rīgā"
Nosaukums angļu valodā "Environmental Influence to Asphalt Work Quality"; Engineering Design Project "Kleistu Street Reconstruction from Kurzemes Avenue to Buļļu Street in Rīga"
Autors Dāvis Kupfers
Struktūrvienība 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments
Darba vadītājs V.Haritonovs
Recenzents
Anotācija ANOTĀCIJA Bakalaura darba tēma ir "Vides apstākļu ietekme uz asfaltēšanas darbu kvalitāti". Darbā tiek apskatīti Latvijā plašāk izmantotie asfaltbetona maisījumu tipi. Darbā tiek apskatīta ieklāšanas darbu veikšanai nepieciešamā tehnika un ieklāšanas process. Autors veica pētījumu par vides ietekmi uz asfaltēšanas darbu kvalitāti, salīdzinot no ceļa seguma izurbto paraugu kvalitātes rādītājus objektos, kuros ir bijusi neliela vai būtiska vides un laikapstākļu ietekme uz darbiem. Izvērtēt laikapstākļu ietekmi uz asfaltēšanas darbu kvalitāti ir būtiski, jo ir reizes, kad intensīvi asfaltēšanas darbi notiek gada nogalē, nereti nepiemērotos apstākļos. Lai to paveiktu, bija nepieciešams analizēt tehniskās un normatīvās literatūras avotus, bija nepieciešams apkopot informāciju par vides apstākļiem asfaltēšanas darbu veikšanas brīdī, kā arī tika izmantotas iepriekš iegūtas zināšanas, strādājot praksē pie asfalta ieklāšanas darbu veikšanas. Inženierprojekts "Kleistu ielas posma, no Kurzemes prospekta līdz Buļļu ielai, rekonstrukcija Rīgā" izstrādāts Kleistu ielai, kas atrodas Rīgas pašvaldībās administratīvās teritorijas robežās. Kopējais rekostruējamā posma garums 1,263km. Projekta mērķis ir veikt pilnu rekonstrukciju uzlabojot autovadītāju un gājēju drošību, veikt seguma rekonstrukciju, apgaismojuma nomaiņu. Ceļa rekonstrukcija dos iespēju ceļu satiksmes dalībniekiem veikt ērtāku, ātrāku un auto transportam saudzīgāku pārvietošanos. Bakalaura darba (ar inženierprojektu) kopējais apjoms: • Izpētes un aprēķinu daļa – 49 lpp.; • Rasējumi – 18 (uz 13 lapām); • Tabulas –37; • Attēli – 25; • Izmantotie literatūras avoti –9 .
Atslēgas vārdi Kleistu iela, asfaltēšana, asfalts, būvdarbi
Atslēgas vārdi angļu valodā Asphalt, asphalt works
Valoda lv
Gads 2016
Darba augšupielādes datums un laiks 06.06.2016 12:38:03