Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums "Satiksmes drošības problēmu analīze Dobelē"; inženierprojekts "Jāņa Čakstes ielas rekonstrukcija, no Atmodas ielas līdz Brīvības ielai, Dobelē"
Nosaukums angļu valodā "Traffic Safety Problem Analysis in Dobele"; Engineering Design Project "Jāņa Čakstes Street Reconstruction from Atmodas Street to Brīvības Street in Dobele"
Autors Vladimirs Vezjuks
Struktūrvienība 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments
Darba vadītājs J.Smirnovs
Recenzents
Anotācija ANOTĀCIJA Darba tēma “Satiksmes drošības problēmu analīze Dobelē”. Sakārtoti valsts ceļi un drošība ikvienam satiksmes dalībniekam ir viens no veiksmīgas valsts stūrakmeņiem. Veicinot sabiedrības iesaistīšanu problēmas apzināšanā, tiek paaugstināta valsts ekonomiskā izaugsme un iedzīvotāju labklājība. Strādājot ar valsts institūciju apkopotajiem statistikas datiem var izvirzīt mērķus un sekot līdzi situācijas attīstībai. Bakalaura darba mērķis ir apzināt Dobeles pilsētas ceļa satiksmes negadījumu īpatnības un ģeogrāfisko izkārtojumu. Bakalaura darbā tika analizēti statistikas dati par laika posmu no 2010. gada līdz 2015. gadam Dobeles, Talsu un Siguldas pilsētās. Pētījuma daļā tika salīdzinātas trīs pilsētas (Dobeles, Talsi, Sigulda) pēc ceļa satiksmes negadījuma skaita un attīstības dinamikas. Dobeles pilsēta tika analizēta pastiprināti un ar lielāku datu raksturojumu. Inženierprojekta tēma ir “Jāņa Čakstes ielas rekonstrukcija no Atmodas ielas līdz Brīvības ielai Dobelē”. Darba mērķis ir rekonstruēt Jāņa Čakstes ielu, uzlabot ceļa satiksmes kvalitāti posmā no Atmodas ielas līdz Brīvības ielai, paaugstinot satiksmes drošību un ūdens novadīšanu. Darba kopējais apjoms ir 254 lapas, tai skaitā 18 tabulas, 37 attēli, 21 rasējums.
Atslēgas vārdi Dobele satiksme drošība problēmu analīze
Atslēgas vārdi angļu valodā Dobele traffic safety
Valoda lv
Gads 2016
Darba augšupielādes datums un laiks 06.06.2016 09:44:13