Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids maģistra profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Elektrotehnoloģiju datorvadība
Nosaukums "Apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas intelektuālo sensoru vadības sistēmu izpēte, izstrāde un analīze Biznescentra ēkā"
Nosaukums angļu valodā "Research, development and analysis of the HVAC intellectual sensor control system for Business centre building"
Autors Konstantīns Biktimirovs
Struktūrvienība 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts
Darba vadītājs Igors Uteševs
Recenzents Aivars Pumpurs
Anotācija Maģistra darba veikti pētījumu par mikroklimata intelektuālo sensoru vadības sistēmu ar izpēte, izstrāde un analīze, ka objektu teikt ņemts Duntes Biroji Biznesam. Darbā tiek aprakstīts mikroklimata automatizācijas biroja telpas. Darbā teorētiskajā daļā aprakstīti automatizācijas sistēmas principi mikroklimata iekārtas, klimata parametri, apkopoti dažādi sensori, aprakstīti dažādi vadības algoritmi. Praktiskajā nodaļā detalizēti aprakstīta automātikas vadība uz PID regulatoru un pētīta netieša loģika, veikti attiecīgi mikroklimata aprēķini, Ir izstrādāts mikroklimata parametru modelis Matlab vide ar fuzzy logic kontrolleru. Darba kopējais apjoms ir 60 lappuses. Satur 32 attēlus, 3 tabulas, atsauces uz 32 informācijas avotiem.
Atslēgas vārdi netieša loģika kondicioners matlab PID-regulators ventilācija apkure HVAC
Atslēgas vārdi angļu valodā fuzzy loģika kondicioner matlab PID-regulator ventilation HVAC
Valoda lv
Gads 2016
Darba augšupielādes datums un laiks 30.05.2016 11:26:05