Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Uzņēmējdarbības loģistika
Nosaukums „Krājumu vadības pilnveidošanas iespējas lauksaimniecības mašīnu, iekārtu un to piederumu vairumtirdzniecības nozares uzņēmumos Latvijā”
Nosaukums angļu valodā “Improvement of inventory management in agricultural machinery, equipment and supplies wholesale companies in Latvia”
Autors Norberts Ramanauskis
Struktūrvienība 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra
Darba vadītājs D.Solovjovs
Recenzents Asoc.prof. V.Skribans
Anotācija Bakalaura darba autors Norberts Ramanauskis izstrādāja darbu, kura temats ir „Krājumu vadības pilnveidošana lauksaimniecības mašīnu, iekārtu un to piederumu vairumtirdzniecības nozarē”. Bakalaura darba mērķis ir krājumu vadības pilnveidošanas iespējas lauksaimniecības mašīnu, iekārtu un to piederumu vairumtirdzniecības nozares uzņēmumos Latvijā. Pirmajā dāļā autors ir raksturojis lauksaimniecības tehnikas, mašīnu un iekārtu nozares uzņēmumu darbību, šo nozari ietekmējošos faktorus un uzņēmumu attīstības tendences Latvijā, noteicis svarīgākos tirgus dalībniekus, kā arī loģistikas procesu nozīmi šīs nozares uzņēmumos. Otrajā daļā autors ir aprakstījis un analizējis nozares uzņēmumu pasūtījuma procesa un krājumu vadības raksturojošos radītājus, kā arī noteiktu krājumu lomu nozares uzņēmumos. Otrajā daļā autors arī norāda pasūtījuma procesa un krājumu vadības trūkumus nozares uzņēmumā Trešajā daļā autors sniedz risinājumus pasūtījuma procesa un krājumu vadības problēmām, balstoties uz SVID analīzes un nākotnes pieprasījuma prognozes rezultātiem Bakalaura darbs sastāv no trīs nodaļām, tā apjoms ir 71 lapaspuses. Tajā ir iekļauti 20 attēli un 29 tabulas 11 formulas un 22 bibliogrāfiskā saraksta vienības.
Atslēgas vārdi Krājumu vadība, pasūtījuma procesa pilnveidošana
Atslēgas vārdi angļu valodā Inventory managment, order process improvment
Valoda lv
Gads 2016
Darba augšupielādes datums un laiks 13.05.2016 09:23:57