Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura akadēmiskās studijas
Studiju programmas nosaukums Arhitektūra
Nosaukums Latvijas ieslodzījuma vietu arhitektoniskā vides kvalitāte
Nosaukums angļu valodā The Quality of Architectural Environment in the Detention Facilities of Latvia
Struktūrvienība 26000 Arhitektūras fakultāte
Darba vadītājs A. Antenišķe
Recenzents Prakt.doc. A. Lapiņš
Anotācija Pētījuma mērķis ir veikt ieslodzījuma vietu infrastruktūras izpēti un raksturot ieslodzījuma vietu arhitektonisko vides kvalitāti Latvijā. Un tās nozīmi jaunu ieslodzījuma vietu projektēšanā plānošanā un būvniecībā. Lai sasniegtu darba mērķi tiek iepazīta gan Latvijas, gan Eiropas ieslodzījuma vietas un to arhitektūra. Darbā izmantotie materiāli ir Latvijas, kā arī ārvalstu zinātniskā literatūra, Latvijas un Eiropas ieslodzījuma vietas reglamentējošie normatīvie dokumenti un interneta resursi. Pētījuma priekšmeta konfidencialitātes un darba tēmas nepietiekamās iepriekšējās izpētes līmeņa dēļ, veiktas intervijas atbildīgo valsts iestāžu vadošajiem darbiniekiem. Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras un Pilsētplānošanas fakultātes studenta Toma Ūdra bakalaura darbs sastāv no ievada, trīs analītiskajām daļām ar apakšnodaļām, un secinājumiem. Bakalaura darbs sastāv no 54 lpp. 63attēliem, pielikuma un 48 izmantotās informācijas avotu vienībām.
Atslēgas vārdi ieslodzījuma vietu arhitektoniskā vides kvalitāte, ieslodzījuma vietu infrastruktūra,resocializācija, reintegrācija, cilvēktiesības, cietums.
Atslēgas vārdi angļu valodā Architectural environment, imprisonment, human rights, re-socialization, re-integration, prison.
Valoda lv
Gads 2016
Darba augšupielādes datums un laiks 19.01.2016 15:52:54