Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids maģistra akadēmiskās studijas
Studiju programmas nosaukums Datorsistēmas
Nosaukums UML modelēšanas procesa analīze
Nosaukums angļu valodā Analysis of UML Modelling Process
Struktūrvienība 02A00 Ārzemju studentu departaments
Darba vadītājs Oksana Ņikiforova
Recenzents Ilze Birzniece
Anotācija Šī maģistra darba tēma ir "UML modelēšanas procesa analīze". Šis darbs aptver Vienotās modelēšanas valodas (angl. Unified Modeling Language, UML) pielietošanas procesu un tā etapus. UML ir vispārējās nozīmes modelēšanas valoda datorprogrammatūras modeļvadāmās izstrādes nolūkiem. Tā nosaka standartizētu veidu objektorientēto sistēmu projektēšanai un analīzei, un ir populārākais risinājums šāda veida uzdevumiem. UML sastāv no vairākām apakšvalodām, kuras ir pielāgotas programmatūras sistēmu strukturālo un uzvedības aspektu modelēšanai. Šīs modelis ir pamats modelējamās sistēmas izstrādei. Maģistra darbs parāda un analizē modelēšanas procesu, ko atbalsta UML ar dažādu diagrammu palīdzību, lai iegūtu izstrādājamās sistēmas vienotu modeli, kurš sastāv no UML diagrammām. Nobeigumā mēs analizējam UML diagrammu izveidošanas algoritmus, algoritmu pielietošanu un to novērtēšanu, UML diagrammu secību, kura aptver UML modelēšanas procesa kopējo analīzi. Nobeigums satur darba rezultātu un secinājumju apkopojumu. Zinātniskais darbs sastāv no piecām nodaļām: ievads, analītiskā daļa, teorētiskā daļa, praktisko piemēru daļa un nobeigums ar rekomendācijām. Zinātniskais darbs satur 68 lappuses, 27 attēlus, 10 programmatūras formu skatus un bibliogrāfisko sarakstu. Atslēgvārdi: UML modelēšanas procesa analīze, UML diagrammu, sistēmu modelēšanas process UML, UML problēmas, UML diagrammu secības.
Atslēgas vārdi UML modelēšanas procesa analīze, UML diagrammu, sistēmu modelēšanas process UML, UML problēmas, UML diagrammu secības.
Atslēgas vārdi angļu valodā Analysis of UML modeling process, UML diagrams, Process of system modeling in UML, Problems in UML, Sequencing of UML diagrams.
Valoda eng
Gads 2016
Darba augšupielādes datums un laiks 11.01.2016 23:14:30