Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums "Asfaltbetona sastāva ietekme uz iestrādes procesu un ar to saistītas problēmas"; inženierprojekts "Ūnijas ielas rekonstrukcija Rīgā, posmā no Brīvības gatves līdz Ūnijas ielai Nr 55"
Nosaukums angļu valodā "The Impact of the Composition of Bituminous Concrete on the Embedment Process and Problems Linked to it"; Engineering Design Project "Reconstruction of Ūnijas Street from Brīvības Street to No 55 Ūnijas Street in Rīga"
Struktūrvienība 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte
Darba vadītājs V.Haritonovs
Recenzents J.Tihonovs
Anotācija Bakalaura darba tēma ir "Asfaltbetona sastāva ietekme uz iestrādes procesu un ar to saistītās problēmas". Darbā tiek veikta analīze, ka arī pacelts jautājums par to, kādā veidā dažādie asfaltbetona maisījumi spēj ietekmēt iestrādes procesu. Tiek analizētas maisījuma transportēšanas problēmas, kā arī kāda veidā tas atspoguļojas uz dažāda veida maisījumiem, tādējādi ietekmējot iestrādes procesu. Detalizēti izpētītas dažādu maisījumu sablīvēšanas tehnoloģijas. Veikta silta asfaltbetona tehnoloģijas izpēte, un tās priekšrocību analīze, salīdzinājumā ar karsta asfaltbetona tehnoloģijām no iestrādes aspekta puses. Inženierprojektā izstrādāta Ūnijas ielas posmā no Brīvības gatves līdz ēkai Nr.55. rekonstrukcija Rīgā. Inženierprojekta ietvaros paredzēts veikt pilnu Ūnijas ielas rekonstrukciju, saglabājot esošās ielas kontūrlīnijas, iekļaujoties sarkanajās līnijās, izbūvēt gājēju ietves abās brauktuves pusēs, lietus ūdens kanalizāciju, ielas apgaismojumu, kā arī nodrošinot automobiļu stāvvietas. Projektēšanas darbi, tehniskie rasējumi un būvniecības daļas aprēķini veikti balstoties uz spēkā esošiem Latvijas Valsts standartiem un būvnormatīviem. Bakalaura darbs ar inženierprojektu sastāv no: 138 lpp., 29 attēliem, 26 tabulām, 6 rasējumiem.
Atslēgas vārdi ''Asfaltbetona sastāva ietekme uz iestrādes procesu un ar to saistītās problēmas''(ŪnijasNIJAS IELASielas posma no Brīvības gatves līdz Iēkai Nr. 55. Rekonstrukcija Rīgā)
Atslēgas vārdi angļu valodā “Effect of asphaltic concrete mix type on the integration processes and problems affiliated” (Reconstruction of Unijas Street from Brivibas Street to 55 Unijas Street in Riga)
Valoda lv
Gads 2015
Darba augšupielādes datums un laiks 27.05.2015 20:46:46