Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Uzņēmējdarbības loģistika
Nosaukums "Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta "BIOR" starpreģionālo piegādes ķēžu izpēte"
Nosaukums angļu valodā "Research of Interregional Supply Chains of the Institute of Food Safety, Animal Health and Environment
Struktūrvienība 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts
Darba vadītājs Lekt. A.Burmeisters
Recenzents
Anotācija Kaspara Dzerkaļa diplomprojekts Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta „BIOR" starpreģionālo piegādes ķēžu izpēte"" Rīga 2010. gada maijs. Darba mērķis ir optimizēt uzņēmuma esošās piegādes ķēdes darbību, samazinot tās izdevumus. Darba uzdevums ir iepazīties ar literatūras avotiem par piegādes ķēdēm, transporta veidiem un loģistikas pamat būtību. Iepazīties ar uzņēmuma esošo piegādes ķēdes darbību un tās sastāvdaļām. Spēt atrast risinājumus, lai samazinātu piegādes ķēdes darbības izmaksas. Darbs izstrādāts izmantojot gan latviešu, gan ārzemju autoru literatūras avoutus un autora personīgos novērojumus, ņemot vērā aptaujas rezultātus, interneta resursus kā arī intervijas ar uzņēmuma vadību. Darbs sastāv no 50 lappusēm, 3 nodaļām, to papildina 3 tabulas, 12 attēli, un pielikuma daļa. Darba izpildei izmantoti 10 literatūras avoti.
Atslēgas vārdi piegādes ķēdes; optimizācija
Atslēgas vārdi angļu valodā supply chain manaagemant
Valoda lv
Gads 2010
Darba augšupielādes datums un laiks 12.04.2011 17:49:25