Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Business Logistic
Title in original language "Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta "BIOR" starpreģionālo piegādes ķēžu izpēte"
Title in English "Research of Interregional Supply Chains of the Institute of Food Safety, Animal Health and Environment
Department 22000 Faculty of Engineering Economics and Management
Scientific advisor Lekt. A.Burmeisters
Reviewer
Abstract Kaspara Dzerkaļa diplomprojekts Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta „BIOR" starpreģionālo piegādes ķēžu izpēte"" Rīga 2010. gada maijs. Darba mērķis ir optimizēt uzņēmuma esošās piegādes ķēdes darbību, samazinot tās izdevumus. Darba uzdevums ir iepazīties ar literatūras avotiem par piegādes ķēdēm, transporta veidiem un loģistikas pamat būtību. Iepazīties ar uzņēmuma esošo piegādes ķēdes darbību un tās sastāvdaļām. Spēt atrast risinājumus, lai samazinātu piegādes ķēdes darbības izmaksas. Darbs izstrādāts izmantojot gan latviešu, gan ārzemju autoru literatūras avoutus un autora personīgos novērojumus, ņemot vērā aptaujas rezultātus, interneta resursus kā arī intervijas ar uzņēmuma vadību. Darbs sastāv no 50 lappusēm, 3 nodaļām, to papildina 3 tabulas, 12 attēli, un pielikuma daļa. Darba izpildei izmantoti 10 literatūras avoti.
Keywords piegādes ķēdes; optimizācija
Keywords in English supply chain manaagemant
Language lv
Year 2010
Date and time of uploading 12.04.2011 17:49:25