Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids maģistra profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Starptautisko ekonomisko sakaru organizēšana un vadīšana
Nosaukums „Latvijas kosmētisko līdzekļu ražošanas uzņēmumu ārējās konkurētspējas paaugstināšanas iespējas Āzijas reģionā”
Nosaukums angļu valodā “Measures to Increase External Competitiveness of Latvias Manufacturing Companies in Asian Reagion”
Struktūrvienība 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra
Darba vadītājs A. Orlovska
Recenzents Doc. V.Ozoliņa
Anotācija Maģistra darbs izstrādāts par tēmu „Latvijas kosmētisko līdzekļu ražošanas uzņēmumu ārējās konkurētspējas paaugstināšanas iespējas Āzijas reģionā”. Darba autore ir Linda Zemīte. Maģistra darba mērķis ir izstrādāt Latvijas kosmētisko līdzekļu ražošanas uzņēmumu ārējās konkurētspējas paaugstināšanas pasākumus Āzijas valstīs. Maģistra darbs sastāv no ievada, trīs nodaļām, secinājumiem un priekšlikumiem, un bibliogrāfiskā saraksta. Pirmajā nodaļā tiek analizēta informācija par kosmētisko līdzekļu ražošanas nozari un tās attīstības tendencēm Latvijā un Eiropā, kā arī raksturoti divi lielākie Latvijas kosmētisko līdzekļu ražošanas uzņēmumi nozarē. Otrajā nodaļā veikta atsevišķu Āzijas valstu ekonomisko rādītāju un to kosmētikas tirgus analīze. Nodaļā tiek raksturota Ķīnas un Japānas esošā situācija kosmētisko līdzekļu tirgū, kā arī to attīstības tendences. Trešajā nodaļā tiek raksturota Latvijas kosmētisko līdzekļu ražošanas uzņēmumu konkurētspēja, noteikti uzņēmumu konkurētspējas traucējošie faktori un to problēmas, kā arī izstrādāti pasākumi uzņēmumu konkurētspējas pilnveidošanai Āzijas valstīs. Maģistra darbs sastāv no 77 lapām. Darba izmantotās literatūras sarakstā ir 63 avoti, datu atspoguļošanai izmantoti 27 attēli un 20 tabulas. Darbam pievienoti 1 pielikumi uz 1 lapas.
Atslēgas vārdi ārējā konkurētspēja, konkurētspējas paaugstināšana, kosmētisko līdzekļu ražošanas nozare, Āzijas reģions
Atslēgas vārdi angļu valodā external competitiveness, increasing competitiveness, cosmetic manufacturing companies, Asia
Valoda lv
Gads 2015
Darba augšupielādes datums un laiks 15.05.2015 12:33:39