Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Dzelzceļa transports
Nosaukums Šķirotavas stacijas Rīga-Preču parka darba tehnoloģiskais process
Nosaukums angļu valodā Technological process of Riga-Precu yard work of Skirotava station
Struktūrvienība 25500 Transporta institūts
Darba vadītājs Dipl.inž. Ļubova Kirillova
Recenzents SIA LDZ "Cargo", Kravu pārvadājumu statistikas nodaļas vecākā statistiķe Ļubova Pučinska
Anotācija Bakalaura darba mērķis ir darba efektivitāte ar parka Rīga-Preču vidējās tonnāžas konteineriem, kas attiecas pie šķirotavas stacijas Šķirotava. Darba pirmajā daļā ir apskatīti Rīgas Preču kravu terminala darba tehnoloģija. Otrajā daļa ir apskatīti stacijas darba tehniskais un ekspluatācijas raksturojums, komerciālā darba organizācijas pamati. Trešajā daļa, konteinieru nodaļas darba orģanizēšana,informācija par kravas vagonu pienākšanu un nosūtīšanu.Ceturtaja daļa ir aprēķināti diennakts konteineru plūsmas, vagonu apgrozījums. Tika veikti aprēķini, kas saistīti ar piebraucamo sliežu ceļu-pašizmaksa, peļņa, rentabilitāte. Bakalaura darbā ir izmantota metodiskā un ekonomiskā literatūra, interneta avoti, kā arī dzelzceļa materiāli.
Atslēgas vārdi Bakalaura darba mērķis ir darba efektivitāte ar vidējas tonnāžas konteineriem,izklāsts par Rīga-Preču termināla darba tehnoloģija un konteineru punkta apstrādes tehnoloģiju.
Atslēgas vārdi angļu valodā Bachelor work is work efficiency by mid-tonnage containers, an outline of the Riga-working technology goods terminal point and container processing technology.
Valoda lv
Gads 2015
Darba augšupielādes datums un laiks 26.01.2015 13:28:55