Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids maģistra profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Muitas un nodokļu administrēšana
Nosaukums „Finanšu stabilitātes metožu salīdzinošā analīze uzņēmuma finanšu stāvokļa vērtējumā”
Nosaukums angļu valodā “The Comparative Analysis of Financial Stability Assessment of the Financial Situation of the Undertaking”
Struktūrvienība 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Darba vadītājs I.Jevinga
Recenzents M.Jurušs, RTU Muitas un nodokļu katedras docents, Dr.oec.
Anotācija ANOTĀCIJA Maģistra darba tēma ir Finanšu stabilitātes metožu salīdzinošā analīze uzņēmuma finanšu stāvokļa vērtējumā. Maģistra darbs sastāv no ievada, 3.daļām, secinājumiem un priekšlikumiem, izmantotās literatūras saraksta. Pirmajā daļā autors apraksta teorētisko informāciju, kas sniedz vispārēju priekšstatu par finanšu stabilitātes analīzi, atklājot tās būtību, metodes, veidus un iespējamos analīzē izmantojamos koeficientus. Darba otrajā daļā tiek veikts uzņēmuma finanšu stabilitātēs raksturojums. Darba trešajā daļā autors piedāvā uzņēmuma problēmu iespējamos risinājumus saistībā ar finanšu stabilitātes paaugstināšanu. Maģistra darba mērķis ir uz uzņēmuma X finanšu stabilitātēs analīzes pamata izstrādāt priekšlikumus uzņēmuma finansiālā stāvokļa uzlabošanai. Pētījuma objekts ir uzņēmuma X finanšu stabilitātē. Pētījuma priekšmets ir uzņēmuma X finanšu stabilitātes metožu salīdzinoša analīze uzņēmuma finanšu stāvokļa vērtējumā. Pētījuma periods ir 2009. 2013. gads. Darba raksturojums: darba apjoms 85. lappuses, tas sastāv no trim daļām un 6. pielikumiem. Darbā ir ievietotas 21. tabulas, 21. attēli, 34. formulas. Darbs ir izpildīts latviešu valodā.
Atslēgas vārdi Finanšu stabilitātes metožu salīdzinošā analīze uzņēmuma finanšu stāvokļa vērtējumā
Atslēgas vārdi angļu valodā The Comparative Analysis of Financial Stability Assessment of the Financial Situation of the Underta
Valoda lv
Gads 2015
Darba augšupielādes datums un laiks 22.12.2014 11:21:38