Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Elektrotehnoloģiju datorvadība
Nosaukums "Laistīšanas vadības sistēmas izstrāde ar mākslīgo neironu tīklu un apgrieztās izplatīšanas apmācības algoritmu"
Nosaukums angļu valodā "Development of Irrigation Control System with Artificial Neural Network and Backpropagation Algorithm"
Struktūrvienība 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts
Darba vadītājs A.Ļevčenkovs
Recenzents
Anotācija Diplomdarba tēma ir Laistīšanas sistēmu vadības izstrāde, izmantojot neironu tīklu un apgrieztas izplatīšanas apmācības algoritmu. Tēma tika izvēlēta sakarā ar iespējamo laistīšanas sistēmas modernizāciju efektivitātes palielināšanai, kā arī darba resursu patērēšanas samazināšanai. Mūsdienās, neironu tīklu tehnoloģijām ir liels potenciāls attīstībai, tāpēc šis diplomdarbs ir balstīts tieši uz šo tehnoloģiju izpētes. Šajā darbā apskatīti laistīšanas sistēmas darbības pamatprincipi, kā arī tās iespējamā modernizācija, izmantojot neironu tīklus. Diplomdarbā ir iekļauts neironu tīkla un pamata moduļu, kas nepieciešami laistīšanas sistēmas darbībai, pārskats. Diplomdarba galvenais mērķis ir laistīšanas sistēmas vadības, izmantojot neironu tīklu, izstrāde. Tika apskatīti vadības programmu bloki, kā arī to aparatūras ieviešana. Diplomdarbā ir iekļauts ekonomiskais pamatojums un aprēķināta ierīces pašizmaksa. Diplomdarbā ir 50 lpp., 18 attēlu, 4 tabulu un 12 literatūras avotu.
Atslēgas vārdi laistīšanas sistēma, neironu tīkls, arduino uno
Atslēgas vārdi angļu valodā Neural Networks, Irrigation Control System, Arduino Uno
Valoda lv
Gads 2014
Darba augšupielādes datums un laiks 29.05.2014 12:08:47