Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums "Rīgas sabiedriskā transporta ērtības līmeņa noteikšana"; inženierprojekts "Skolas ielas rekonstrukcija Durbē no Sporta ielas līdz Raiņa ielai"
Nosaukums angļu valodā "Determination of Public Transport Level of Service in Rīga" Engineering Design Project "Reconstruction of Skolas Street from Sporta Street till Raiņa Street in Durbe"
Struktūrvienība 24100 Transportbūvju institūts
Darba vadītājs J.Smirnovs
Recenzents J.Bidzāns
Anotācija Bakalaura darba nosaukums ir „RĪGAS SABIEDRISKĀ TRANSPORTA ĒRTĪBAS LĪMEŅA NOTEIKŠANA”. Darba mērķis ir noteikt konkrētam ielas posmam sabiedriskā transporta ērtības līmeni un ceļa ērtības līmeni Bakalaura darba apjoms ir 97 lapaspuses, tajā iekļauti 29 attēli un 17 tabulas, 10 pielikumi. Bakalaura darba inženierdaļas projekta nosaukums ir „SKOLAS IELAS REKONSTRUKCIJA DURBĒ NO SPORTA IELAS LĪDZ RAIŅA IELAI”.Projekta mērķis ir nodrošināt perspektīvajai satiksmes intensitātei atbilstošu ceļā segumu un drošības līmeni, kā arī nodrošināt velobraucēju satiksmi un uzlabot kopējo ielas komforta līmeni. Bakalaura darba inženierdaļas projekta apjoms ir 80 lapaspuses, tajā iekļauti 16 attēli, 15 rasējumi un 22 tabulas, 1 pielikums. Kopējais bakalaura darba (ar inženierprojektu) apjoms: izpētes un aprēķinu daļa 177 lapaspuses., 15 rasējumi, 39 tabulas, 45 attēli, 11 pielikumi. Sējuma kopā iesietas 238 lapas.
Atslēgas vārdi Sabiedriskais transports
Atslēgas vārdi angļu valodā Public transport
Valoda lv
Gads 2014
Darba augšupielādes datums un laiks 27.05.2014 15:35:12